«АрселорМіттал Кривий Ріг» готовий інвестувати в спецморпорт «Октябрьск»

У четвер, 13 серпня, у Києві був підписаний меморандум про намір ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» взяти участь в інфраструктурному розвитку ДП «Спеціалізований морський порт «Октябрьск». Підписання відбулось за присутності міністра інфраструктури Андрія Пивоварського. «АрселорМіттал Кривий Ріг» на церемонії представляв генеральний директор Парамджит Калон, а ДП «СМП «Октябрьск» – директор Олександр Басюк.
Цей документ передбачає намір ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» взяти частину потужностей порту в довгострокову оренду на конкурсних засадах, а також намір створення стивідорної компанії на базі ДП «СМП «Октябрьск».
Якщо означена мета буде реалізована, «АрселорМіттал Кривий Ріг» зобов’язується здійснювати інвестиції у розвиток морської транспортної інфраструктури ДП «СМП «Октябрьск» у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
«Наразі вкрай необхідні кардинальні рішення, завдяки яким потужність підприємств буде зростати, а з нею – поліпшуватися рівень життя Миколаївщини. У нас немає часу на те, щоб просто чекати. І якщо така потужна компанія, як «АрселорМіттал», готова інвестувати в нас, ми будемо співпрацювати на взаємовигідних засадах», – зазначив заступник директора з експлуатації ДП «СМП «Октябрьск» Дмитро Якименко, який очолює групу «Морегосподарський комплекс» Миколаївської територіальної організації партій «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

memorandum_3

За словами директора ДП «СМП «Октябрьск» Олександра Басюка, наразі існує необхідність модернізації кранового господарства та малої механізації підприємства через значний рівень зношеності основних засобів. Директор вважає, що співпраця з такою компанією як «АрселорМіттал» дозволить залучити інвестиції, модернізувати техніку порту та збільшити кількість робочих місць.