15-річний сирота із Радсаду став курсантом морського коледжу, – допоміг народний депутат України Борис Козир

Наприкінці липня до народного депутата України Бориса Козиря звернулася пенсіонерка Тетяна Коршикова з села Радсад і попросила допомогти з направленням на навчання її онука Олександра, який з дитинства мріє стати моряком. Сашко – сирота, а на бабусину пенсію не повчишся.
Прийом документів до морського коледжу Херсонської державної морської академії закінчувався 24 липня, тож Борис Юрійович одразу звернувся до директора СМП «Октябрьск» Андрія Єгорова. Історія хлопця вразила і цього поважного чоловіка. І ось від імені порту в коледж було направлено лист із проханням допомогти сільському юнакові у вступі на навчання за державний кошт.
«Олександр – талановитий хлопець, він член танцювального колективу, грає в духовому оркестрі Радсадівського будинку культури. Я почув багато хороших відгуків про нього, він старанно вчився і заслужив, щоб його мрія здійснилася», – каже народний депутат України від парламентської фракції Блоку Петра Порошенка Борис Козир.
І ось надійшла приємна звістка – хлопець поступив на бюджетну форму навчання! До речі оплата контракту в морському коледжі становить 14 тисяч гривень на рік. Для бабусі і 15-річного юнака така сума є захмарною.
«Спасибі, що допомогли здійснитися моїй найзаповітнішій мрію», – звернувся зі словами подяки до Бориса Козиря та Андрія Єгорову новоспечений курсант Олександр Коршиков.