“Водолій”, добудова фехтувальної арени і підготовка олімпійців, – три “миколаївські теми” за рік до початку Олімпіади в Ріо-де Жанейро у викладенні Бориса Козиря

За участю народного депутата України Бориса Козиря відбулося розширене засідання робочої групи “Охорона здоров’я і спорт” Миколаївської територіальної організації партії “Солідарність” – Блоку Петра Порошенка”.
Обговорили хід підготовки миколаївців до участі в Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро, а також шукали шляхи вирішення двох проблем: уповільнення будівництва фехтувального залу в парку Перемога і припинення роботи басейну для стрибунів у воду в комплексі плавальних басейнів “Водолій”.
Як зазначив Борис Козир, який з травня цього року очолює територіальне відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївські області, його команда однодумців за цей нетривалий час надала фінансової допомоги масовому спорту та спорту вищих досягнень на півмільйона гривен. Підтримку мали борці греко-римського стилю, яхтсмени, фехтувальники, баскетболісти.
На останній сесії Миколаївської обласної ради з держбюджету додатково виділено на підготовку олімпійців та паралімпійців, придбання спортивного обладнання 2 мільйони гривень. Із врахуванням того, що на сьогоднішній день 34 атлети Миколаївщини у складі національних збірних команд виборють ліцензії на Олімпіаду-2016, це пристойна допомога.
В обговоренні взяли участь заступники голови регіонального відділення НОК – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Садовський і головний редактор газети „Николаевские новости” Анатолій Білоножко, а також президент МБК “Миколаїв” Михайло Козир.
Частину проблем, які можна вирішити лишень у столиці буде винесено на найближчу зустріч із головою НОК України Сергієм Бубкою та міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим.