Актив Миколаївської міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» привітав славетних миколаївських десантників із Днем Повітряно-десантних військ у зоні АТО

 Миколаївські партійці «Солідарності» організували рок-концерт для десантників у зоні АТО
Партійці разом із волонтерами та військовими організували рок-концерт для бійців трьох батальйонів 79-ї окремої аеромобільної бригади. На концерті аплодували три сотні військових та місцевих мешканців.
Виступ музикантів мав настільки великий успіх, що їх знов та знов просили заспівати на «біс».

845736bea8eb6ab4e530fd6dac87bac8c683c5723a4597eb8633fcff93782f5d    

А ще волонтери та партійці привезли солодощі, каву, воду, посуд та інші необхідні у побуті речі.
«Організація такого виїзного заходу – це лише наша скромна подяка хлопцям, що бережуть наш спокій та мир. Ми із великим задоволенням проїхали ці сотні кілометрів, адже підтримка бійців вдалині від дому дуже важлива, – сказав В’ячеслав Сімченко, голова Миколаївської міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».
«Ми вже готували бійцям такі посилки. Важливо підтримувати їхній дух, аби вони відчували, що ми з ними. Тому і виникла ідея організувати «відвідини» нашої рідної «79-ки», та ще й із приємними сюрпризами, – додала волонтер, голова групи «Волонтери та АТО» міського партосередку Ольга Малярчук.

2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*