Іван Кухта спростував свою можливу участь у виборах мера Снігурівки

Депутат міської ради і колишній очільник Снігурівської райдержадміністрації Іван Кухта відреагував на публікацію про своє можливе висунення на посаду Снігурівського мера. Він звернувся до земляків із вдячністю за конструктивну критику та оцінку його роботи: «Дякую за підтримку. Мені дуже приємно, що в моєму рідному місті вимогливо підходять до вибору свого майбутнього і розглядають мене як кандидата в мери».
Одночасно Іван Кухта заявив, що в його плани не входить балотуватися кандидатом у мери Снігурівки, оскільки він більшість часу знаходиться в Миколаєві. У той же час він намагається вирішувати проблеми рідного краю. «Я – депутат Снігурівської міської ради, заступник голови Миколаївської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенко». Але цим моє перебування у політиці не обмежується», – каже Іван Кухта.
Депутат також розмірковує, якими якостями мусить володіти потенційний кандидат у мери Снігурівки? «Все залежить від порядності і бажання працювати на громаду. Суспільство змінилося, і снігурівці гідні обрати кращого з кандидатів», – написав Іван Кухта.