Муніципальні морські порти зможуть врятувати дороги та розвинути інфраструктуру міста – Андрій Вадатурський

Коментар народного депутата України Андрія Вадатурського, голови Миколаївської територіальної організації партії „Солідарність – Блок Петра Порошенка” стосовно ситуації з забороною в’їзду до Миколаєва великовантажного транспорту.
Щоліта, під час збирання врожаю у Миколаєві за традицією з’являється головний ворог городян. Йому дістається і за розбиті дороги, і за понівечену міську інфраструктуру, і за загазоване повітря. Вже напевно років із десять поспіль влада збирає ось цих „поганих” зернотрейдерів, перевізників. Доводять їм всілякі квоти, правила, обмеження, температурні режими в’їзду до міста, встановлюють вагові і пости ДАІ, призначають громадських контролерів, долучають правоохоронців.
Реалізація, на перший погляд, благородної ідеї призводить до того, що зростають витрати на перевезення. А в підсумку страждають хлібороби, які змушені продавати зерно за заниженими цінами.
Ми розмірковуємо про інвестиційну привабливість нашого хліборобського краю, створення додаткових місць, розвиток аграрного сектора. Та хто з нами за таких обставин працюватиме?! Давайте заборонимо спочатку проїзд великого транспорту, потім малолітражок і створимо екологічно чисте місто!
Всі, хто пише в кабінетах подібні „новели”, гадаю, мають на меті одне – хапнути на зерновому потоці. Потім такої нагоди не буде.
Хто намагався вирішити ці проблеми навесні? Хто зараз готується до зимових проблем? Таке враження, що це наслідок роботи недалеких керівників, або роздмухування ситуації дрібними піарниками, що вже заробляють на місцевих виборах.
Миколаїв має неофіційний статус найдорожчого порту у світі. Ніхто не звертає увагу на те, що є порт у місті Південному, він розбудовується, знає „миколаївські” проблеми, а відтак складає нам конкуренцію. Який вихід? Моя пропозиція з вирішення проблем і городян, і аграріїв – створення муніципальних портів.
Конфлікт між містом і портом буде допоки міська громада не отримуватиме прибутки від портової діяльності. І цих грошей вистачатиме, аби Миколаїв перетворити в місто комфортного проживання.
Я направив запити мерам міст, де є порти. Продовжую самотужки працювати над концепцією законопроекту щодо створення муніципальних портів. Сподіваюсь, восени в парламенті його зареєструвати. Він ґрунтується на процесі децентралізації. Пропоную Адміністрацію морських портів України розділити на адміністрації морських портів, що мусять акціонуватися. Власниками частки акцій стануть, у тому числі, мерії міст, на території яких розташовані порти, або до території яких прилягає територія морського порту. Наглядову раду такого акціонерного товариства очолює міський голова. Розподілені дивіденди на користь муніципалітетів і облдержадміністрацій в підсумку через місцевий бюджет направляються винятково на інфраструктурні проекти – під’їзні автодороги, залізничні колії, днопоглиблення. Гадаю, таким чином протистояння міста і перевізників стане надбанням історії.