Дії „Агрофірми Корнацьких” потрібно оцінювати без огляду на партійні уподобання, – Андрій Вадатурський

До низки парламентарів, серед яких Андрій Вадатурський, надійшли листи від ТОВ «Партнер-Агро». Його керівники скаржаться на ТОВ «Агрофірма Корнацьких», з якою пов’язують Аркадія Корнацького, народного депутата України, члена парламентської фракції Блока Петра Порошенка. Агрофірма, за твердженням авторів листа, протягом трьох років незаконно використовує земельні ділянки пайщиків, а також не допускає до господарської діяльності на цих землях справжнього орендаря. У даному випадку – товариство «Партнер-Агро». Ось як прокоментував ситуацію Андрій Вадатурський.

вадатурский_бпп_крупно

„У партії „Солідарність” – Блок Петра Порошенка відпрацьовують це звернення. Що стосується парламентської фракції Блоку Петра Порошенка, то позицію озвучить її керівник. А моя особиста думка така, що всі мусять бути рівними перед законом, незважаючи на соціальний статус та партійну приналежність. Я отримав звернення з приводу подій у Первомайському районі. Наголошую, народний депутат України не має таких повноважень, що делеговані правоохоронцям. Виборчий округ, де триває протистояння, не мій, так що дізнаюсь здебільшого про цю ситуацію з повідомлень засобів масової інформації. Мене бентежить це протистояння. І поза увагою воно не залишиться. Щоправда, одного депутатського звернення буде замало.

Невизначеність породжує невдоволення. Будуть рішення компетентних органів – потрібно їх приймати як належне, і розповідати про це людям. І без різниці, чи ці рішення на користь „Агрофірми Корнацьких”, чи на користь його опонентів. Але час визначатися і ставити крапку в цьому довготривалому конфлікті”.