Директори баз відпочинку в Коблевому пішли назустріч бійцям та їхнім дітям: десятиденний відпочинок, безкоштовне харчування, проживання

В Україні туристичний «сезон провален», – зловтішаються путінські ЗМІ. Чи насправді це так? Ми, група миколаївців, об’єднана любов’ю до рідного краю, за підтримки партійців з „Солідарності” – Блоку Петра Порошенка” влаштували прогулянку морським узбережжям Коблевого, щоб відпочити і зрозуміти, чим дихає приморський регіон.
Летять качки” із Росії
Вже на під’їзді до курортної місцини вишикувався довжелезний шлейф легковиків та автобусів із донецькими, дніпропетровськими, мінськими, львівськими, варшавськими номерами… В пішохідних зонах, торгівельних майданчиках гамірно, в незлічених кав’ярнях не так вже і багато вільних столиків.
Тетяна Чичкалюк, керівник секретаріату Миколаївської територіальної організації «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» може годинами розповідати про особливості коблевського відпочинку. Адже вона не тільки партапаратник, але й краєзнавець, історик, природолюб, до того ж і член Національної спілки журналістів України!
Білобережжя стає популярним. Вже нікого не дивують таблички «Вільних місць немає». Підійти до найбільшого на півдні аквапарку можливо, тільки вистоявши в дружній, гомінкій черзі. Дельфінарій – ця родзинка Коблевого, внесла колорит для сімейного відпочинку з дітьми. Що не кажи, а в Коблевому розпочинається туристичний бум!
А пляжі… Про них не треба писати. Їх треба бачити! Треба негайно виїжджати із кам’яних джунглів, щоб зайняти місце біля теплої та ласкавої морської хвилі.
– Не хочу, аби склалося враження, що в туристичній інфраструктурі відсутні проблеми. Їх безліч, але про них – восени, напередодні наступного сезону-2016. А зараз літо, і шість кілометрів щастя Коблевського узбережжя дарують приємну насолоду відпочиваючим. До того ж наш партійний осередок тут проводить свої численні заходи. Не так давно ми підтримали всеукраїнський турнір із художньої гімнастики, а ще проводимо різноманітні дитячі фестивалі, конкурси, – розповідає Тетяна Чичкалюк.
Після АТО на море                                                                                                                              
Серед тих, хто ніжиться на горячому пісочку Коблевого, є і діти, які втратили батьків в зоні Антитерористичної операції. Відпочинок для них організувало Миколаївське народне ополчення за підтримки першого заступника голови облдержадміністрації Миколи Романчука. Це яскравий приклад системної допомоги миколаївської громади.

 Щойно на відпочинок в Коблеве вирушили з Миколаєва 105 дітей і дорослих. Серед них родини військовослужбовців з 79-ї аеромобільної бригади, 73-го морського центру спеціального призначення, 1-ї бригади морської піхоти, 145-го ремонтно-відновлювального полку та інших підрозділів.
Директори баз відпочинку в Коблевому пішли назустріч бійцям та їхнім дітям: десятиденний відпочинок, безкоштовне харчування, проживання та відпочинок.

Генерал Кобле і миколаївський слід
А перед відправленням на море командир штабу Миколаївського народного ополчення Микола Горбатенко розповів про історію Коблевого, заснованого в XIX столітті … британцем Томасом Кобле.
Англієць, уродженець графства Девоншир-Девон, генерал-майор, предводитель дворянства Одеси і всієї Херсонської губернії! А зоряним часом в житті Кобле були 1814 і 1815 роки, коли між правлінням герцога де Рішельє і графа Олександра Ланжерона він виконував обов’язки градоначальника Одеси. Був у житті цієї знакової людини і «миколаївський» період. У нашому місті Томас або Фома Кобле, як його охрестили в наших краях, жив наприкінці XIX століття.