«Морські котики» змагалися на турнірі із плавання в Баштанці пам’яті рекордсмена світу Семена Бойченка

В Баштанському районі на Інгулі в урочищі Мар’ївське відбулися змагання, присвячені пам’яті рекордсмена світу із плавання Семена Бойченка. На старт вийшли команди 18 шкіл Баштанського району, 15 колективів сільських рад, клуб плавання імені Семена Бойченка, миколаївський клуб плавання «Афаліна» та інші.
Загалом, на відкритій воді змагалося три сотні плавців. Під час офіційного відкриття турніру було презентовано книгу Б. Білика «Король батерфляю», фінансову підтримку у виданні якої надали народний депутат України Андрій Вадатурський та районний осередок партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка». Перші примірники книги про знаменитого земляка Семена Бойченка було вручено учасникам змагань.
Родзинкою турніру стала участь команди «Очаківський спецназ» – 73-го морського центру спецпризначення військово-морських сил ЗСУ. До речі, у морських котиків із Очакова є досвід бойових дій на Сході, вони мають державні нагороди. Під час змагань учасники та глядачі знайомилися з партійною пресою.

А закінчились старти врученням нагород та почесних грамот. Не оминули увагою й наймолодшого учасника змагань, якому було вручено медаль та заохочувальний приз!

  А ще спонсори та організатори змагань передали для 73-го морського центру продуктові набори.

Додамо, що змагання стали можливими завдяки активній підтримці голови районного осередку партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» В. І. Онищука та голови правління ПАТ «Баштанський сирзавод» С. О. Косяченка.