Южноукраїнка на кортах Великого Шолому

Южноукраїнська міська організація партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» розпочала проект, пов’язаний зі своїми земляками, які складають гордість міста. Це не тільки знаменитості, але й скромні і не помітні, на перший погляд городяни, які своїми вчинками зробили Южноукраїнськ відомим містом.
Місцеві партійці вже збирають та оприлюднюють цікаві факти, біографії, події, непомічені вчинки. Мова йде про самопожертву людей, які своїми діями покращили життя громади. Завдання проекту полягає у тому, щоб визначити коло таких городян, а мета – показати лідерів формальних і неформальних.
Восени керівники міської парторганізації «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» на площі біля Будинку культури «Енергетик» вручать відзнаки «Гордість міста» і пам’ятний дарунок лауреатам цієї акції. Номінації проекту досить незвичні – «Крик козака Пугача не дає збитися зі шляху!» «Зірки. Лідери. Знаменитості. Особистості». «Непомічений вчинок».
«Самопожертва на честь громади Южноукраїнська та України»… Серед перших, хто потрапив «на олівець» у список знаменитостей, – Леся Цуренко та її южноукраїнський тренер Григорій Готман. Про 26-річну Цуренко зараз часто пише світова спортивна преса. Вона – один із лідерів збірної України, входить до топ-100 найсильніших тенісисток планети, учасниця всіх турнірів Великого Шолома – Відкритого чемпіонату Австралії, Ролан Гарросу, Уімблдону, Відкритого чемпіонату США. А починала Леся шлях у великий спорт в шість років на тенісних кортах Южноукраїнська. Її тренер Григорій Готман підготував цілу плеяду тенісистів. Це майстри спорту України, чемпіони та призери першостей країни, всеукраїнських юнацьких турнірів Станіслав Готман, Оксана Павлова.