МФК «Миколаїв» переміг у драматичному матчі команду з Донбасу

МФК «Миколаїв» у стартовому матчі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги здобув перемогу драматичному поєдинку з краматорським «Авангардом» із рахунком 2:1. Коли догравали 5 компенсованих арбітром хвилин наприкінці матчу, корабели поступалися 0:1. Але цих хвилин виявилося досить, щоб Андрію Ковальову зрівняти рахунок, а Віктору Берку вивести команду вперед!
Такого початку сезону у Миколаєві хіба що старожили пригадають. У середу команда Руслана Забранського виграла матч 1/32 фінала кубка України в Чернівцях у «Буковини». А сьогоднішня перемога ще більше вселила надію, що МФК «Миколаїв» із аутсайдера перетвориться на команду лідера.
Нагадаємо саме про це йшла мова напередодні сезону на зустрічі з уболівальниками та журналістами, яку організувала Миколаївська територіальна організація партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка». Головний тренер Руслан Забранський тоді запевнив, що за підтримки громади, успішних політиків і підприємців його колектив спроможний на дуже високі результати.