Угоди з вишами – для чого це потрібно успішному миколаївському судноремонтному підприємству

Сергій Бурковець: “Ми уклали довгострокові договори з вишами, щоб студенти проходили практику на виробництві”

Директор судноремонтного підприємства, член ради Миколаївської міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Сергій Бурковець виступив на телеканалі «НІС-ТВ». У програмі “Добрий вечір” він розповів, що роками йшов до мрії створити судноремонтне підприємство, а зараз, коли воно вже працює, надає студентам можливість проходити практику та зрозуміти, чи їхня це справа.

 – Ми уклали довгострокові договори з вищими навчальними закладами, щоб студенти проходили практику безпосередньо на виробництві. Вони приходять з палаючими очима, бачать, як розбирають двигун, як підіймають судно… Вони у захваті, що все це не тільки можна побачити, але й самим взяти участь. А ще студенти здивовані, що на нашому підприємстві зараз приймають на роботу.

Також Сергій Бурковець розповів про роботу створених пофесійних груп в раді Миколаївської міської організації “Солідарність”- Блок Петра Порошенка».

– Тут зібралися фахівці відповідного напрямку. Медики працюють в групі “Охорона здоров’я та спорт”, підприємці – в групі “Малий та середній бізнес” тощо.

Звернення городян одразу направляють з громадської приймальні у профільну групу і ми оперативно його опрацьовуємо. Таким чином, питання намагаємося вирішувати швидко та ефективно.