Актив територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» опікуватиметься розвитком об’єктів природно-заповідного фонду Миколаївщини

У Миколаївській облдержадміністрації засідала рада з питань розвитку туризму та рекреаційно-курортної діяльності.
«Надходить багато суперечливих звернень про діяльність парків і важливо проаналізувати цю роботу. Ми не обговорюємо доцільність існування самих парків, йде мова про ефективність роботи їхнього керівництва», – сказала заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська.
7
 
Було вирішено підсилити експертну групу з вивчення цієї проблеми авторитетними фахівцями – членами ради з питань розвитку туризму та рекреаційно-курортної діяльності Олегом Деркачем та Тетяною Чичкалюк. Вони входять до активу територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».
Коментуючи ситуацію на території Миколаївщини з природно – заповідним фондом, голова робочої групи з розробки обласної програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки Тетяна Чичкалюк закликає активніше долучатися до різноманітних екологічних програм. Зокрема, було запропоновано приєднатися до масштабного грантового проекту розвитку національних парків півдня України.