„Солідарність” в Миколаєві підтримала спортивних журналістів і миколаївський футбол

В четвер, 2 липня, на літньому кіномайданчику біля будинку торгівлі «Южний Буг» перед зустріччю головного тренера МФК «Миколаїв» Руслана Забранського з журналістами і уболівальниками відбулося вшанування спортивних «акул пера», які цього дня відзначали своє професійне свято. Голова Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів Анатолій Белоножко передав колегам вітання від президента АСЖУ Михайла Волобуєва і голови обласного відділення НОК України, народного депутата Бориса Козиря. Керівник секретаріату теріторіальної організації партії «Блок Петра Порошенка – «Солідарність» Тетяна Чичкалюк презентувала спортивній громадськості книгу «Король баттерфляю» про Семена Бойченка, видану за підтримки народного депутата України Андрія Вадатурського, і передала від нього вітання. Дякуали репортерам за їх працю начальник Миколаївського держпортуправління Микола Роздобудько, головний лікар дитячої міської лікарні №2 Олександр Пліткин, заступник голови обласної федерації футболу Валерій Запорожець.

9494-568x0-2eedd

  Були обнародувані результати конкурсу «Перемагаємо разом» серед спортивних журналістів. За підготовку репортажів на тему олімпійського і спортивного руху коштовними призами нагороджені Віталій Синявський («Миколаївські новини»), Сергій Розумяк, Федір Бондарь (обидва – телеканал «Миколи») і Олена Кураса («Вечірній Миколаїв»). За мужність, патріотизм, високу цивільну позицію відзначили учасників АТО Олексія Гаркушу і Олександра Терещенка (обидва – телеканал НІС-ТВ). Відважний десантник Терещенко, який ціною обох рук врятував бойових побратимів в Донецькому аеропорту, в ці дні проходить реабілітацію в Харкові. Тому винагороду вручили його синові Олександру. Заохочені коштовними дарунками Вадим Сірий (прес-служба МФК «Миколаїв») і Вадим Кучмій (прес-служба регіонального відділення НОК в Миколаївської області) – за підготовку репортажів з матчів чемпіонату України серед команд першої ліги з участю МФК «Миколаїв», Олександр Двойнісюк (сайт ua-футбол і «Миколаївські новини») – за підготовку репортажів з матчів Ліги чемпіонів, Ліги Європи, чемпіонату області. За популяризацію спорту вищих досягнень, підтримку олімпійського руху і дитячого спорту відзначили Миколаївську обласну асоціацію спортивних журналістів і головного тренера МФК «Миколаїв» Руслана Забранського. А одному із найстаріших журналістів світу, що діють, 96-річному Борису Арову дарунки вручили того ж дня у нього удома. Свої призи встановила і федерація футболу Миколаївської області – вона вручила м’ячі репортерам, що відрізнилися, волонтерам і учасникам АТО.

Автор: Белоножко Анатолій (фото), Синявський Віталій

http://www.niknews.mk.ua/2015/07/03/solidarnost-v-nikolaeve-podderzhala-nikolaevskih-sportivnyh-zhurnalistov-i-nikolaevskij-futbol/