Андрій Вадатурський: необхідно вивести з тіні особисті селянські господарства та легалізувати їхню продукцію

Народний депутат України, голова Миколаївської територіальної організації “Солідарність-БПП” Андрій Вадатурський провів робочу зустріч з сільгоспвиробниками Снігурівського та Березнегуватського районів, а також із землевпорядниками сільських рад та керівниками державних установ. На зустрічі обговорювалися питання підготовки та проведення комплексу цьогорічних збиральних робіт ранніх зернових культур.

А. Вадатурський розповів про свою законодавчу ініціативу щодо скасування 10% ставки експортного мита на насіння соняшника. Скасування якого покликано стати одним із компенсаторів збільшення податкового навантаження на сільськогосподарських виробників у 2015 році, передбаченого податковою реформою, прийнятою наприкінці грудня 2014 року.

– Вважаю, що до цього моменту олійноекстракційні підприємства повинні були досягти такого рівня розвитку, коли їм по силах витримати зростання конкуренції. А отримані прибутки за попередній період повинні використовуватися на інвестиції, на модернізацію і оновлення технологій переробки соняшника.

Присутні на зустрічах аграрії висловили стурбованість питанням кредитування сільгоспвиробників та відсутністю фіксованої ціни на сільськогосподарські культури і молоко.

– Переконаний, що необхідно вивести з тіні особисті селянські господарства та легалізувати їхню продукцію. Також необхідна єдина система оподаткування сільгоспвиробників, але за нинішніх умов вона не буде ефективною і тому потрібен певний час на її запровадження та отримання реальної вигоди для всіх аграріїв. – сказав А.Вадатурський.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*