Фонд Порошенка відремонтував апарати ШВЛ для лікарень Миколаєва

Під час візиту народного депутата України від «Європейської Солідарності» Максима Саврасова в лікарні Миколаєва передали відремонтовані апарати для штучної вентиляції легень.

Відповідну допомогу від Фонду Порошенка надали Миколаївській міській лікарні №4 та лікарні швидкої медичної допомоги. Загалом у цих медичних закладах було 4 апарати, які потребували ремонту для того, щоб їх можна було надалі використовувати в роботі.

Головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Дем’янов розповів, що апарати до цього були несправними – один простояв 3 місяці, інший був без ремонту пів року. Окрім проблем з недостатністю фінансування, важко було знайти необхідні запчастини для апаратів. «Ми отримали дуже велику допомогу, якщо врахувати, що нам сьогодні бракує коштів навіть на медикаменти» – поділився головний лікар ЛШМД Олександр Дем’янов. Також він зазначив, що на зекономлені кошти тепер зможуть додатково придбати медикаменти для своїх пацієнтів.

Народний депутат України від «Європейської Солідарності» Максим Саврасов розповів, що ініціатива Фонду Порошенка з ремонту апаратів штучної вентиляції легень є системною – по всій Україні вже відремонтовано 34 апарати ШВЛ та куплено запчастини для 12 апаратів ШВЛ. «Ми через наших партійців зібрали інформацію в яких лікарнях стикаються з проблемою необхідності ремонту. Там, де Фонд Порошенка взяв апарати на сервісне обслуговування – вони всі ремонтуються», – розповів Максим Саврасов.

Зараз розглядається план заміщення апаратів з Миколаївської міської лікарні №4 та Лікарні швидкої медичної допомоги до обласної інфекційної лікарні, у разі, якщо до останньої масово надходитимуть пацієнти з коронавірусною інфекцією.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*