Фонд Порошенка підтримав медиків Баштанського та Новобузького районів

Сьогодні представники партії «Європейська Солідарність» відвідали медичні заклади Баштанського та Новобузького районів, щоб передати захисні костюми та окуляри для лікарів.

Головний лікар Баштанської ЦРЛ Алла Барсегян відзначила важливість такої допомоги, а також її якість. Особливо сподобались багаторазові захисні окуляри – кажуть, що в таких працювати буде набагато комфортніше і безпечніше, оскільки вони щільно прилягають до обличчя. «Ми маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій і надавати необхідну допомогу в будь-який момент. Тому засоби індивідуального захисту сьогодні важливі – це безпека не тільки для медиків, а також і для їх родин», – прокоментувала отриману допомогу від Фонду Порошенка Алла Анатоліївна.

Голова Баштанського районного осередку партії та депутат Баштанської ОТГ від фракції «Європейська Солідарність» Володимир Оніщук розповів, що на місцевому рівні з початку карантину теж підтримують лікарню. Так, всією фракцією «Європейської Солідарності» Баштанської ОТГ спрямували 200 тисяч гривень депутатських коштів на підтримку лікарні та закупівлю необхідного обладнання.

У Новобузькому районі комплекти захисту для медичних працівників отримала Новобузька ЦРЛ. Голова районного осередку партії «Європейська Солідарність» Володимир Черкасенко розповів про роботу Фонду Порошенка з початку карантину і подякував за щоденну працю колективу лікарні. «Ми читаємо новини, бачимо, що Фонд Порошенка сьогодні працює і допомагає медицині» –поділився головний лікар Новобузької ЦРЛ Володимир Лущенко.  

Допомога від «Європейської солідарності»

6 ТРАВНЯ до КНП «Новобузька центральна районна лікарня» завітали гості з Миколаєва: депутат Миколаївської міської ради від політичної партії «Європейська солідарність» Сергій Танасов разом з членом партії Ольгою Малярчук. Вони привезли засоби спецзахисту від благодійного фонду Порошенка для потреб новобузьких медиків – спеціалізовані костюми індивідуального захисту в кількості 50 штук та 10 медичних захисних окулярів.Цей зовсім не зайвий подарунок депутат райради, голова районного осередку політичної партії «Європейська солідарність» Володимир Черкасенко передав директору КНП «Новобузька ЦРЛ» Володимиру Лущенку.

Publiée par ПП «Видавництво газети «Вперед» sur Mercredi 6 mai 2020

Нагадаємо, раніше голова Миколаївської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Михайло Талпа повідомив, що медичні працівники Баштанського та Новобузького районів отримають захисні комплекти костюмів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*