«Європейська Солідарність» передала захисні костюми медикам Миколаївщини

Завдяки налагодженій роботі Фонду Порошенка, на цих вихідних в Україну доставили 42 тисячі захисних медичних костюмів з Південної Кореї, з них – 700 комплектів передбачено для лікарів Миколаївської області.

Сьогодні, під час робочого візиту народного депутата України від фракції «Європейська Солідарність» Максима Саврасова, допомогу передали до медичних закладів Первомайська, Вознесенська, Южноукраїнська, а також до Миколаївської обласної інфекційної лікарні. Максим Саврасов підкреслив, що працівники медичної сфери сьогодні потребують додаткової підтримки та захисту, в тому числі, й на державному рівні. «Саме тому фракція «Європейської Солідарності» вимагає скликання позачергової сесії Верховної Ради для прийняття закону про державне страхування лікарів у випадку захворювання коронавірусом. Необхідну кількість підписів за проведення сесії вже зібрано – залишилося об’єднати зусилля для прийняття всіх ініціатив з підтримки медичних працівників», – поділився нардеп Максим Саврасов.

Головний лікар Первомайської ЦРЛ Віктор Готко подякував Фонду Порошенка за надані захисні костюми, адже, на думку лікаря, без них неможливо організувати безпечну щоденну роботу персоналу. При цьому підкреслив важливість високої якості засобів індивідуального захисту, оскільки медики мають суттєві ризики отримати зараження, надаючи допомогу пацієнтам.

Під час спілкування з колективами лікарень, також озвучили ряд проблемних питань, які стосуються другого етапу медичної реформи. Так, головний лікар Вознесенської багатопрофільної лікарні Вознесенської міської ради Красьоха Володимир Володимирович занепокоєний відсутністю чіткого бачення подальшого реформування, а нинішня ситуація в країні ще більше загострює існуючі питання.

Голова Миколаївської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» підкреслив системність допомоги Фонду Порошенка для Миколаївської області та країни загалом. «З початку карантину ми налагодили підтримку потребуючих родин продуктами – доставили адресно 800 наборів, сьогодні ми передаємо 700 високоякісних костюмів та спеціальні окуляри медикам. Фракція «Європейської Солідарності» вносить законодавчі ініціативи по підтримці лікарів та медичної галузі в цілому. Це гідний приклад спільної роботи на різних рівнях», – переконаний Михайло Талпа.

Також Михайло Талпа повідомив, що на цьому тижні планується передача частини захисних костюмів до медичних закладів Баштанського та Новобузького районів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*