Захисні костюми для медиків від Фонду Порошенка вже на Миколаївщині!

Миколаївська область продовжує отримувати системну допомогу від Фонду Порошенка. Сьогодні волонтери розвантажили партію захисних костюмів для медиків Миколаївщини, які задіяні в подолані наслідків поширення коронавірусної інфекції.

Голова Миколаївською територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Михайло Талпа повідомив, що надалі 700 костюмів буде передано до медичних закладів по всій області. В першу чергу, допомогу отримають лікарні Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнська, Вознесенська, Баштанки і Нового Бугу. Також ці костюми використовуватимуть і медики бригад швидкої медичної допомоги.

Михайло Талпа підкреслив, що така допомога є актуальною для Миколаївської області, оскільки 25% випадків заражень припадає саме на медичних працівників. Станом на 3 травня, 40 працівників закладів охорони здоров’я мають підтвердження захворювання на COVID-19, коли загальна кількість випадків на Миколаївщині – 161.

Отримуємо допомогу від Фонду Порошенка на Миколаївщині 🇺🇦

Publiée par Європейська Солідарність – Миколаївська область sur Samedi 2 mai 2020

Також жителі отримають більше 200 продуктових наборів – всі заявки люди залишили на волонтерській платформі «Солідарність – доброта об’єднує!». З початку тижня волонтери продовжуватимуть адресну доставку наборів до тих, хто цього потребує. Загалом, з початку запровадження карантинних заходів, продуктову допомогу отримає близько 800 родин у всіх куточках області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*