На Миколаївщині більше 600 родин отримають допомогу від Фонду Порошенка

Миколаївська територіальна організація партії «Європейська Солідарність» продовжує допомагати людям під час карантину – область отримала чергову партію продуктових наборів від Фонду Порошенка.

Всі вони будуть передані до родин, які опинилися в зоні ризику через карантинні обмеження, що діють в країні. Керівник Секретаріату партії «Європейська Солідарність» Вікторія Переверьзєва розповіла, що раніше волонтери зробили доставку по 320 адресам по всій області. Тепер в планах – роздати продуктові набори ще до 350 родин, які чекають на допомогу від Фонду та залишали свою заявку на сайті волонтерської платформи «Солідарність – доброта об’єднує».

Чергову партію допомоги від Фонду Порошенка волонтери зібрали зі святковим подарунком – до кожної коробки поклали святкову паску. В іншому склад набору не змінився – це продукти першої необхідності. Дехто з волонтерів докладає щось особисто від себе. Є й такі, хто взяв одиноких літніх людей під постійну опіку.

Робота тимчасового волонтерського штабу налагоджена, щоб оперативно здійснювати доставку наборів як по місту Миколаєву, так і по області. Разом з цим, всі заявки попередньо перевіряються і уточняються. «На жаль, траплялися факти, коли молоді люди реєструвалися заради перевірки роботи сайту. Є такі, що залишають по 10 заявок на одну адресу. Ми просимо людей більш відповідально ставитися не лише до свого здоров’я, а й з повагою до роботи волонтерів» – поділилася Вікторія Переверьзєва.

Волонтери та активісти партії «Європейська Солідарність» говорять – готові допомагати до того часу, поки це буде потрібно. Також пропонують долучатися всім хто має бажання й можливість допомагати – зареєструватися можна на сайті v2020.org.ua.

Разом із цим закликають всіх по можливості залишатися вдома – від цього буде залежати скільки ще діятимуть карантинні обмеження і здоров’я кожного з нас.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*