Нардеп Ар'єв поспілкувався з миколаївцями щодо фейків в медійному просторі

В четвер, 28 березня, в малій залі Миколаївського обласного палацу культури відбулась зустріч-диспут з народним депутатом України, головою підкомітету з питань міжпарламентських зв’язків, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету Верховної Ради України у закордонних справах та експертом в сфері медіа Володимиром Ар’євим.
Володимир Ар’єв, як журналіст та експерт в сфері медіа поспілкувався з миколаївською молоддю на тему журналістських розслідувань. Також поговорили про те, як розпізнавати  фейки та протидіяти їм.
Після анексії Криму та з початком бойових дій на Донбасі Російська Федерація регулярно веде пропагандистську діяльність й тиражує фейкові новини. Проте вишукуючи нову порцію «зради» від противника, ми не помічаємо, як творцями фейкової «зради» стають і українські ресурси, особливо в виборчий період.
Фейки можуть проявлятися у ЗМІ по-різному: у вигляді заяв, фотографій, провокативних матеріалів, текстів без джерел та сумнівних передруків. Наше завдання — боротися з ними, думати, перевіряти інформацію та не реагувати на провокації.

IMG_9683 IMG_9687 IMG_9685 IMG_9677

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*