Представники партії взяли участь у робочому візиті прем'єр-міністра Володимира Гройсмана на Миколаївщину

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер, 17 серпня, відвідав з робочим візитом Миколаївську область. Супроводжували прем’єр-міністра виконуючий обов’язки голови обласної ради Іван Кухта, голова ОДА Олексій Савченко, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, депутат облради, голова МТОП БПП “Солідарність” Михайло Талпа, заступники голови облдержадміністрації, народні депутати.
У Миколаєві Володимир Гройсман спочатку завітав до міської дитячої лікарні №2, де оглянув медичне обладнання та поспілкувався з працівниками закладу. Високопоставлений посадовець вручив головному лікарю медичного закладу Олександру Пліткіну сертифікат на придбання двох сучасних інфузійних лінеоматів, а також зазначив, що якісна медицина залишається одним з головних пріоритетів державної політики.
20961179_368177876918971_870113939_o-1 20952205_368177883585637_1941099025_o
Одразу після відвідання дитячої лікарні прем’єр-міністр провів селекторну нараду з питань підготовки до нового опалювального сезону. Володимир Гройсман підкреслив, що в середині червня був затверджений план підготовки до зими, а шляхом регулярних селекторних нарад він намагається контролювати цей процес.

“Одразу зазначу, що уряд не підтримує будь-яких підвищень ціни на газ на новий опалювальний сезон. Сьогодні для підвищення ціни на газ немає жодних об’єктивних підстав.  Вже понад 600 днів ми живемо без краплини російського газу, проводимо масштабну модернізацію енергетичної системи, збільшуємо видобуток власного газу. Наше завдання – енергоефективність, яка має привести до покращення якості надання послуг і здешевлення цих послуг як для бюджетних закладів, так і для українських громадян”, – вказав прем’єр.

Також Володимир Гройсман торкнувся і питання призначення субсидій на послуги ЖКГ.

“За пропозицією Уряду, Парламент ухвалив рішення додати 14,1 млрд гривень для розрахунків по субсидіях. Важливо належним чином організувати роботу на місцях, щоб захистити кожного громадянина України, який потребує субсидії”, – резюмував він.

Не обійшов увагою прем’єр-міністр і передові підприємства промислової та господарської галузей. Він ознайомився з роботою заводу фермерського господарства «Органік Сістемс» групи компаній «Agrofusion», розташований (село Шевченкове Вітовського району), а потім відвідав суднобудівно-судноремонтний завод “Нібулон”, розташований у закритій акваторії річки Південний Буг, де оглянув потужності та виробничі дільниці підприємства, кранове господарство та верстатний парк.
img_5315 img_5414
img_5429 img_5439
img_5362 img_5511

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*