Депутати БПП "Солідарність" підтримали питання фінансування доріг та створення центру реабілітації учасників АТО

Депутати Миколаївської обласної ради фракції БПП «Солідарність» підтримали проект рішення щодо стану виконання дорожніх робіт на автомобільних шляхах Миколаївської області за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів.
Депутати фракції БПП «Солідарність» взяли активну участь у засіданні сесії Миколаївської обласної ради, задаючи питання та вносячи пропозиції Службі автомобільних доріг в Миколаївській області.
Так, Михайло Талпа відмітив позитивну роботу служби в порівнянні з минулим роком, коли були провалені всі тендера, а ремонтні роботи розпочали тільки в жовтні. Депутат запропонував колегам  контролювати та перевіряти, як відбувається ремонт на місцях, щоб не допустити підмішування неякісних матеріалів та взагалі недотримання техніки укладки асфальту.
Раніше Михайла Талпа виносив на президії пропозицію щодо збільшення штату працівників служби чи хоча би варіант переводити кадри на сезон з інших регіонів.
Питання депутатів фракції стосувалися і стану доріг до туристичних маршрутів області. Так, Олександр Каражей зауважив щодо часткового провалу туристичного сезону із-за поганих доріг до міста Очаків.
img_4871 img_4873
Після внесення правок до проекту рішення депутати проголосували за його утвердження. Так, депутати БПП «Солідарність» підтримали звернення до Кабінету Міністрів України щодо прохання збільшити финінсування на експлуатаційне утримання доріг, ремонт та проектування автомобільних шляхів загального користування і мостів мінімум на 200 млн грн., а також збільшення штатної чисельності працівників управління Укртрансбезпеки в Миколаївській області на 32 одиниці.
Варто відмітити, що згідно останніх даних на ремонт доріг загального користування в області очікується всього 874 млн гривень. На даний момент підтверджено фінансування в розмірі 602 млн гривень.
Окрім цього, депутати фракції підтримали питання щодо передачі лікувального закладу морського торгівельного порту і медичного центру Адміністрації морських портів України із державної власності в загальну власність територіальних громад. Там створять центр для реабілітації учасників АТО.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*