Миколаївська територіальна організація партії БПП «Солідарність» обрала нового керівника

Миколаївська територіальна організація партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» провела конференцію, на якій вирішили нагальні питання щодо майбутнього керівництва. В конференції взяли участь керівник Секретаріату Партії, народний депутат України Максим Саврасов, члени Ради та Президії Ради  Миколаївської територіальної організації партії, депутати Миколаївської міської та обласної рад. Перше питання, яке розглянули на конференції, стосувалося припинення повноважень голови Миколаївської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» Юрія Бірюкова. Максим Саврасов відмітив основні здобутки Юрія Бірюкова на посаді.

«Всі ви пам’ятайте, який у нас був складний період, коли ми прощались з минулим керівником, які борги в нас залишились, і що у нас відбувалось з організацією. Юрій Сергійович як кризис-менеджер владнав ситуацію та вивів на новий рівень територіальну організацію, переміг майже на всіх місцевих виборах, в яких приймав участь. Показники територіальної Миколаївської організації є одними з найкращих в Україні. Партія не стоїть на місці, партія розвивається і в нас багато нових проектів. Так сталося, що такі проекти настільки вже важкі, що менеджменту секретаріату не вистачає людей. Один з цих проектів – це розподіл коштів, які були вилучені у Януковича. Чотири мільярди гривень зараз направлено на будівництво пунктів первинної медицини. Наша партія була ініціатором вилучення цих коштів. Наша партія буде займатися контролем використання цих коштів по всій країніЦим проектом буде займатися Юрій Сергійович вже в секретаріаті партії», – розповів Максим Саврасов.

img_4742 img_4747
В свою чергу, Юрій Бірюков відмітив, що такого результату вдалося досягти тільки завдяки команді, яка злагоджено працювала протягом року.

«Півтора роки тому був повний розбрід у взаєминах партії і структур виконавчої влади, було нерозуміння ролі і місця партії в життя області. Були великі борги. Все це дісталося нам. Але ми взяли і почали працювати, і в 15-ти з 20-ти ОТГ ми виграли вибори. Це завдяки допомозі однопартійців. Це не я виграв, а вся наша команда. Ми показували хороший результат і досягали. Ми будемо і далі працювати разом, просто трохи в іншому напрямку», – підкреслив Юрій Бірюков.

Під час розгляду питання щодо вибору нової голови територіальної організації партії народний депутат Максим Саврасов попросив підтримати кандидатуру депутата Миколаївської міської ради Михайла Талпи на посаду голови Миколаївської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність», так як він не нова людина в партії, а Первомайське територіальне відділення партії також одне з кращих в Миколаївській області.
img_4727 img_4734
Рішення щодо утвердження кандидатури Михайла Талпи було прийнято одноголосно. Новий керівник в привітальному слові розповів про задачі, які ставить для себе першочергово.

«Я з партією з самого початку її заснування. Наша задача була побудувати щось нове, з новими ідеями та новими людьми, ми намагались цього досягти. Чесно кажучи, ми би мали набагато більше результату, якби нам не заважали впливові люди. Ми би могли мати набагато більше наших представників в депутатському корпусі. Але на разі я задоволений нашою злагодженою роботою. Ми нові люди, але за період двох років ми прибираємо амбіції і працюємо на громаду. Для мене важливо, щоб у нас в майбутньому був діалог. Ми маємо тісніше працювати між собою. Для мене найвища ціль – це не просто перемога на виборах, а те, щоб люди говорили про здобутки при часі «Солідарності». Перша ціль , яку я ставлю перед собою – це об’їздити всі райони, зустрітися з активом в районах партійної організації, вивчити ситуацію на місцях і що потрібно для того, щоб наша партійна організація працювала на місцях більш ефективно», – виступив Михайло Талпа.

Окрім цього, на конференції виключили зі складу Ради Миколаївської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» Івана Кухту, В’ячеслава Сімченка, Сергія Бурковця, Михайла Беседіна, Юлію Ліповецьку.
img_4730 img_4785 img_4745 img_4717

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*