Депутати фракції БПП «Солідарність» виступили проти нераціонального використання землі міста

Депутат Миколаївської міської ради від фракції БПП «Солідарність» Сергій Танасов вважає нераціональним використання 20 гектарів промислового парку території міста для будівництва сонячної станції київською фірмою ТОВ «ЕКО ЕНЕРЖИ ПРО». Так, під час сесії Миколаївської міської ради фракція «Оппозиційного блоку» спонтанно підняла питання про надання дозволу приватній компанії на виробництво технічної документації землевідведення в м. Миколаєві для розміщення сонячної електростанції. Депутат Сергій Танасов виступив проти того, щоб земля виділялася саме в промисловому парку міста, так як в області є достатньо територій, не придатних для сільськогосподарської обробки і які можна використовувати для сфери енергоефективності.

«У нас є в районах земля, яка непридатна для сільськогосподарської обробки, і це за територією міста, в районах області. Ці компанії збільшують потужності та підписують договори соцпартнерства, допомагаючи селам. Якщо йде мова про податки, то податки становитимуть 3 %. Стосовно робочих місць, там буде якась компанія,  2-3 чоловіка будуть охороняти цей майданчик. Може бути 2 інженери. Все. Податки ця компанія платитиме напряму в державу, як крупний податковий платіж, і всі прибутки будуть йти до Києва. Тому відвод 20 гектарів є нераціональним в межах міста», – виступив Сергій Танасов.

Сергія Танасова в цьому питанні підтримала і секретар Миколаївської міської ради Тетяна Казакова, яка пояснила, що проект рішення з цього питання був змінений і не опублікований на сайті міської ради. Депутат від фракції БПП «Солідарність» Олена Кисельова заявила, що в рішенні присутня корупційна складова. Незважаючи на те, що цей проект не розглядався на депутатській комісії, і це суперечить законній процедурі, мер Олександр Сєнкевич виніс на голосування питання про внесення даного проекту рішення в повістку дня сесії. Після того, як питання все-таки винесли на голосування, і депутати перейшли до його розгляду, Олена Кисельова та Сергій Танасов виступили з заявою, що територію, виділену для промислового парку, з самого початку потрібно розвивати в цьому напрямку. Але, врешті-решт, депутати інших фракцій підтримали питання про надання дозволу київській фірмі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*