Фракція БПП в міськраді заявила про непрозорість роботи мера та депкорпусу

Фракція БПП в міськраді вважає, що міська рада повинна працювати прозоро, тобто всі виконавчі органи та структурні підрозділи місцевого самоврядування повинні своєчасно та детально звітувати перед громадою про свої дії.
Під час позачергової сесії міськради у середу, 31 травня фракція БПП «Солідарність» в Миколаївській міській раді звернулася до мера міста Олександра Сєнкевича з проханням «встановити мінімальний поріг закупівель через систему «ПроЗорро» в розмірі 5 000 гривень». У відповідь міський голова зазначив, що це зробити неможливо.
18870833_1354450987982916_1446795705_nКерівник фракції БПП в міськраді Володимир Криленко зачитав наступні пункти звернення, які мер погодився виконати частково або повністю:

«Розмістити у відкритому доступі інформацію по всіх договорах оренди комунальної власності; розміщувати у відкритому доступі і в режимі реального часу інформацію про стан бюджету міста, а також всі витрати і доходи міського бюджету; розміщувати у відкритому доступі інформацію про заробітні плати, відрядження, преміальні міського голови, заступників міського голови, керівників всіх департаментів і управлінь».

Раніше БПП заявила, що у Миколаєві необхідно задіяти військову службу правопорядку (ВСП) для недопущення порушень з боку вороже налаштованих осіб до мирних городян.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*