Члени МТОП «Солідарність» організували в районах Миколаївщини культурні та спортивні заходи для дітей

За підтримки депутата Миколаївської обласної ради від фракції БПП Надії Іванової відбулись культурні та розважальні вистави у подарунок дітям.
У четвер, 27 березня служителі Мельпомени відзначали Міжнародний День театру. Артисти, режисери і всі, хто пов’язав своє життя з вічним мистецтвом, приймали привітання від вдячних глядачів, представників влади та давніх і добрих друзів.
Депутат обласної ради Надія Іванова намагається відвідувати яскраві прем’єри та підтримувати і допомагати творчим колективам, тим більше, що в обласній раді член БПП очолює профільну комісію.
den-teatru-1Напередодні і у святковий день Надія Іванова привітала артистів і працівників Миколаївського обласного театру ляльок та Академічного художнього російського драматичного театру. Вручила грамоти та відзнаки обласної ради, а від себе особисто зробила приємні сюрпризи: надала матеріальну допомогу акторам та подарувала відпочинок у боулінг-клубі, а колективу російського драматичного театру передала 140 продуктових наборів.

«Ми маємо робити усе можливе задля того, щоб підтримувати, розвивати та збагачувати нашу культуру. Адже саме духовність, відчуття прекрасного роблять людину Людиною. І краса дійсно врятує світ. Але спершу ми маємо врятувати Красу. Тож я  й надалі робитиму усе можливе для того, щоб наші заклади культури з кожним днем ставали дедалі кращими, а артисти відчували увагу суспільства і не були кинуті напризволяще. І тоді вони даруватимуть нам прекрасні творчі дійства та берегтимуть духовний, творчий спадок нашого народу», – зазначила Надія Іванова.

У п’ятницю, 31 березня Веселинівська районна гуманітарна гімназія імені Мозолевського відзначила своє 15 річчя.
На захід були запрошені голова Веселинівської районної організації партії БПП та член партії Ольга Лахманова.
gimnaziya-image-0-02-05-80527160d4f97a83d69cefa73613aa4ceb5f20658d34d7e5ae42a1646c8045ee-v gimnaziya-image-0-02-05-d3a708f17eed284f5c8c8bfc34257f4a6e94ff849eb18922761fe3c7178a4554-v
У суботу, 1 квітня до обласного центру приїхав цирк, тому депутат Надія Іванова знову вирішила показати дітям виставу, на цей раз – циркову.
cirk-kapustine-1Нині у Миколаєві гастролює «Цирк на воді», тож Надія Іванова не могла не скористатись нагодою, щоби потішити сільську дітвору: придбала тридцять квитків та подарувала Капустинському НВК. Більше того, забезпечила юних «поціновувачів» циркового мистецтва безкоштовним транспортом.
Дошкільнята та учні початкових класів яскраво і насичено провели вихідний день.

«Вистава сподобалась, додому повертались задоволені та щасливі. А дитяче щастя – то найцінніший скарб і дорослі повинні робити усе можливе, щоби якомога частіше дарувати дітям це прекрасне відчуття», – розповіла мати маленької Олі Наталка.

Надія Іванова значну частину своїх доброчинних зусиль спрямовує на сільську малечу: заснувала та розвиває творчий фестиваль «Золотий паросток», організовує для дітей безкоштовні поїздки у Миколаївський зоопарк, до театру, музеїв,  робить яскраві новорічні подарунки з театралізованим дійством і солодощами та безліч інших не менш приємних і корисних сюрпризів.
У неділю, 2 квітня у Казанківському районі відбувся спортивний захід – тренувальне заняття з оздоровчого бігу.
В заході взяли участь голова Казанківської районної БПП Людмила Ламонова, голова місцевого осередку с. Весела Балка  Ірина Кучеренко, працівники установ та організацій селища Казанка і сільських  рад.
Близько 1 тисячі 500 мешканців долучились до тренувань.
kazankivskijtrenuvalnij-zabig_2-1 kazankivskij-trenuvalnij-zabig_1-1
Раніше в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Люди Свободи» в виставковій залі Братського районного будинку культури відкрилася виставка фотодокументальних стендів, підготовлених колективом Українського інституту національної пам’яті.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*