Член партії МТОП БПП та ректор ЧНУ імені Петра Могили влаштував для студентів свято до Дня Ізраїля

До ЧНУ імені Петра Могили завітав Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Болеслав Ятвецький.
У середу, 29 березня шановного гостя зустрічали  ректор університету та член МТОП БПП «Солідарність» Леонід Клименко, проректор з наукової роботи Володимир Беглиця, директор Інституту філології Олександр Пронкевич.
На зустрічі обговорили варіанти продовження співпраці між «могилянкою» і університетами Ізраїля (зокрема, з Університетом Аріеля – провідним навчальним закладом Ізраїля).
У «могилянці» День Держави Ізраїль відзначають не вперше. Ізраїльський культурний центр університету підготував низку цікавих подій для студентів та викладачів. Зокрема, відритий урок з івриту для всіх охочих провела студентка 341 групи Інституту філології Анастасія Міхєєва.
Координатор Ізраїльського культурного центру в Одессі при посольстві Держави Ізраїль Христина Петришина провела тренінг для майбутніх комп’ютерників та економістів «Як стати успішним. Досвід Ізраїлю».
Під час тренінгу студенти розглянули різні види нематеріальної мотивації, навчилися будувати цілі та зрозуміли, що всі обмеження люди ставлять собі самі.
2-3 3-3 4-2
Також учасники заходу дізналися про можливості навчання в Ізраїлі та особливості таких проектів, як: «Маса», «Цофім» та «Ульпан».
Окрім того, для студентів-журналістів було організовано онлайн-лекцію. Майк Вайзман з Ізраїля провів заняття на тему: «Хто живе під мостом: про інтернет-тролів. Знайти і знищити». Цікавий матеріал, який презентував лектор, викликали неабиякий інтерес у глядацької аудиторії. Завдяки налагодженому відеозв’язку кожен охочий мав змогу поставити питання на тему лекції і отримати вичерпну відповідь онлайн.
Студентській аудиторії  була запропонована сучасна кінокомедія з одіозною назвою «Розмір має значення». Презентував фільм разом із Олександром Пронкевичем І Секретар Посольства Ізраїля Болеслав Ятвецький. За словами пана Ятвецького: «Кіноіндустрія в Ізраїлі наразі розвивається семимильними кроками вперед».
На перший погляд фільм здався емоційним, легким та веселим. Проте насправді у комедії висвітлені проблеми нав’язування масам штучних ідеалів, а також  протистояння «Я» та «інші».
Раніше член партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ», ректор миколаївського Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко висунув ідею про облаштування на базі недобудованого об’єкту по вулиці 3-ій Слобідській університетської клініки з медичним та викладацьким персоналом.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*