Депутати Врадіївської районної ради взяли участь у навчальному тренінгу та набули знань з підвищення якості депутатської роботи

Депутати Врадіївської районної ради від фракції БПП пройшли семінари, які вчать якісно виконувати депутатську роботу на окрузі чи під час відстоювання інтересів виборців.
У тренінгах взяли участь депутати від партії БПП «Солідарність» Ірина Москаленко та Олена Мокряк.
На думку Ірини Москаленко, депутатський корпус місцевих рад фактично залишається поза увагою державної системи професійного навчання:

«Рівень освіти депутатів місцевих рад у багатьох випадках здебільшого не дає їм змоги кваліфіковано здійснювати свої повноваження та виконувати покладені на них обов’язки. Близько 40% сільських, селищних та міських голів, 40–60% депутатів місцевих рад під час чергових виборів обираються вперше, що свідчить про відсутність у них відповідного досвіду та про потребу в навчанні та системному підвищенні кваліфікації».

kruglij-stil-na-foto-deputatki-vid-bpp-moskalenko-i-m-ta-mokryak-o-m-2
Подібні семінари-тренінги адаптовані до українських реалій і мають прикладний характер, розраховані для активних та свідомих громадян, членів керівних органів громадських організацій, політичних партій, благодійних фондів, депутатів рад всіх рівнів та представників інших інституцій громадянського суспільства.
Під час навчання слухачі мали можливість отримати знання, практичні навики та інновації ведення ефективної роботи,також учасники були забезпечені методичними матеріалами.
Підготовка спеціалістів для служби в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування є важливою складовою державної кадрової політики, спрямованої на формування високопрофесійних кадрів та підвищення якості їх роботи.
Раніше за ініціативи секретаря Миколаївської міської ради Тетяни Казакової агентом змін ProZorro у Миколаївській області Олексієм Пройдисвітом було організовано семінар-тренінг «Аналітика публічних закупівель за допомогою онлайн-інструментів».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*