Представники МТОП БПП «Солідарність» увійшли до складу робочої групи, яка працює над стратегією реконструкції парку "Перемога"

Голова організаційного відділу МТОП БПП «Солідарність», координатор регіональних проектів ГО «Справа» та співзасновник ГО «Оберіг» взяли участь в засіданні робочої групи, яка працює над планом реконструкції парку «Перемога».
Засідання групи відбулося у понеділок, 6 лютого у малій залі Миколаївської міської ради. Слід зазначити, що останній раз робоча група з цього питання збиралася ще влітку.
Участь у засіданні взяли миколаївські громадські діячі, архітектори, викладачі, волонтери.
ccmp6sn35fccl9ukz00hmk m7z7rkj15na mq0fgbwggh8 oipfmbnrycu q5e7ipe8ikg
Голова оргвідділу МТОП БПП «Солідарність» Олександр Мосін зауважив що члени партії вже далеко не перший місяць працюють над ідеєю реконструкції парку «Перемога».

«Нас, безумовно, цікавить майбутня доля парку, як улюбленого місця відпочинку мешканців Миколаєва. МТОП БПП «Солідарність» працює над планом реконструкції парку «Перемога» ще з весни минулого року. Упродовж літа ми ініціювали серію суботників та регулярних еко-акцій на території парку. Зараз нами розроблені історична довідка, детальний план місцевості парку, а також запропонований зонінг. Треба зазначити, що парк виконує не лише спортивно-рекреаційну роль, але й має культурно-історичну цінність», – розповів Олександр Мосін.

Учасники зустрічі сформулювали план дій на найближчу перспективу: зонування, підняття документації щодо статусу парку, його меж, окреслили необхідність проведення соціологічного опитування мешканців з  метою з’ясувати думку містян щодо подальшого розвитку парку «Перемога».

«Нашою метою є розробка основного документу – стратегії, за якою буде проводитися реконструкція парку», – зазначив Олександр Мосін.

Зазначимо, що наступне засідання робочої групи відбудеться у понеділок, 13 лютого. Його мають відвідати також активісти ЦК «Азов», представники козацтва та ветерани-інтернаціоналісти.
Нагадаємо, раніше МТОП БПП «Солідарність» ініціювала серію екологічних акцій на території парку «Перемога».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*