В’ячеслав Сімченко та Сергій Бурковець відвезли гуманітарну допомогу миколаївським морпіхам в зону АТО

Члени МТОП БПП «Солідарність» В’ячеслав Сімченко та Сергій Бурковець за особистої ініціативи передали гуманітарну допомогу миколаївським морським піхотинцям в зоні антитерористичної операції.
Члени МТОП БПП «Солідарність» завжди користувалися принципом «менше говорити – більше діяти». Так і цього разу: коли ситуація на фронті загострилася, голова міського осередку «БПП» В’ячеслав Сімченко  та Сергій Бурковець, зібравши гуманітарну допомогу, одразу вирушили в зону АТО.
u7t02011453
Сергій Бурковець розповів, що саме вони доставили миколаївським морським піхотинцям, які дислокуються біля села Сопине.

«Ми привезли морпіхам багато різноманітних подарунків, але головне, що вони замовляли нам – обладнання для занять крос-фітом. Особливо хлопцям були потрібні сендбегі – спеціальні тренувальні мішки, які набиваються піском для збільшення ваги. З ними можна тренувати практично будь-яку групу м’язів», – зазначив Бурковець.

u7t02011353 u7t02011434
В’ячеслав Сімченко, у свою чергу, поділився враженнями від побаченого в зоні АТО.
u7t02011339

«Отже, в прифронтовому Маріуполі мирне життя. Пару кілометрів далі на схід, і в Сопине вже все говорить про близькість фронту. Покинуті будинки, уламки на узбіччях уздовж доріг. І знаки, що попереджають про мінні поля. Причому, на одних полях міни і наші, і ворожі. Але життя ще жевріє, зустрічаються рідкісні перехожі, які з певних причин не залишили цю небезпечну зону. Ще трохи далі, і цивільного життя там вже немає», – розповів Сімченко.

Також голова Миколаївської міської організації партії БПП «Солідарність» зауважив, що підрозділи морської піхоти добре забезпечені продуктами харчування та теплими речами, тому волонтери намагалися якось приємно здивувати бійців.

«Продукти харчування, цукерки, печиво, чай, кава – все це у морпіхів є. Забезпечені добре. Але коли їдеш до друзів на передову, хочеться якось приємно їх здивувати. Ми знаємо, що наші морпіхи великі шанувальники крос-фіту, тому ми привезли їм сендбегі, які вони давно замовляли», – поділився Сімченко.

Нагадаємо, раніше члени Новоодеської районної організації партії БПП «Солідарність» організували відправлення чергового гуманітарного вантажу для українських військовослужбовців в зоні проведення АТО.   

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*