Члени Баштанської організації партії БПП «Солідарність» вшанували пам’ять «короля батерфляю»

Члени Баштанської районної організації партії БПП «Солідарність» вшанували пам’ять легендарного земляка – видатного плавця та тренера Семена Бойченка, якого сучасники прозвали «королем батерфляю».
У понеділок, 23 січня перші особи району поклали квіти до погруддя Семена Бойченка. Серед них: перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський, голова районної ради Анатолій Петров, секретар міської ради Людмила Луценко, керівники міських дошкільних навчальних закладів, представники трудових колективів районної державної адміністрації, районної та міської рад, громадськість міста.
23-sichnya-bojchenko 23-sichnya-bojchenko2

«Сьогодні виповнюється тридцята річниця з дня смерті першого рекордсмена світу з плавання Семена Бойченка. Ми схиляємо голови перед його світлою пам’ятю, вшановуємо його подвиг на спортивному олімпі. Вже стало традицією проводити щорічні спортивні турніри  на честь пам’яті Семена Петровича і це рік не стане винятком», – підкреслив у своєму виступі Олександр Славінський.

golokost-27-01-1
А у середу, 25 січня за сприяння МТОП БПП «Солідарність» у плавальному басейні Міністерства освіти України у Миколаєві відбувся спортивний турнір з плавання пам’яті Семена Бойченка та загиблих в АТО бійців 73-го морського центру спеціального призначення. Участь у змаганнях взяли команди 73-го центру спецпризначення, військові моряки, ветерани спорту, ветерани спецназу, учасники бойових дій, професійні спортсмени-плавці, сільські колективи фізкультури, волонтери.
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*