Волонтери Миколаївського району продовжують допомагати армії

Волонтери Миколаївського району за підтримки активістів партії БПП «Солідарність» організували чергову поїздку в зону АТО з гуманітарним вантажем.
Поїздка відбулася у вівторок 29 листопада.
Активісти волонтерського центру «Перевізник», керівником якого є депутат Миколаївської районної ради від БПП «Солідарність» Ігор Мухарський, разом з волонтерським постом «Миколаїв» відвідали сектор «М», побували поблизу Донецька та на Світлодарській дузі, побувавши на позиціях 128-ї, 54-ї,92-ї бригад, 73-го морського центру спецпризначення та ДУК «Правий Сектор».
fb_img_1480498193412  fb_img_1480498457850
До волонтерів приєдналися також представники БПП «Солідарність» – активіст Руслан Пересунько, депутат Миколаївської райради Руслан Нерода та сільський голова Кривої Балки Леонід Мухарський.
Ігор Мухарський розповів, що цього разу поїздка була більш масштабною, тому що маршрут був довшим.

«Ми склали великий маршрут, відвідали п’ять підрозділів, всім щось привезли. Хочу одразу подякувати фермерам та підприємцям Миколаївського району, які допомогли сформувати наш караван і придбали за свої кошти все необхідне хлопцям на передовій: покришки для автомобілів, медикаменти, 80 комплектів термобілизни, шарфи, шапки, флісові куртки, запчастини для джипів, акумулятори, берці, аптечки, кевларовий бронежилет, приціли, продукти харчування, аптечки», – розповів Мухарський.

Руслан Пересунько відзначив, що робота волонтерів триває, і ще є багато необхідних речей, яких потребують військо службовці на фронті.

«Ми спілкувалися з хлопцями та дізналися, що необхідно ще багато чого з техніки придбати. Необхідний турбодизель ний двигун на Т4, два дизель-генератори на 5 кіловат, зовнішні джерела живлення для тепловізорів та акумулятори. І все це недешево коштує. Проте впевнений, що до наступної нашої поїздки все це буде», – підкреслив Пересунько.

Нагадаємо, раніше волонтери з Врадіївки також відправили гуманітарний вантаж на лінію фронту.   

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*