У Нідерландах нардеп від БПП Борис Козир представить законопроект «Про внутрішній водний транспорт»

Народний депутат України від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Борис Козир відправився в Посольство Королівства Нідерландів, де візьме участь в дискусії «Програма розвитку Дніпра: за вантажем по фарватеру».
Дискусія відбудеться у вівторок, 8 листопада.

«Як один з авторів проекту закону «Про внутрішній водний транспорт», розповім про останні поправки до законопроекту, які ми підготували спільно з учасниками ринку», – пояснив народний депутат.

Серед них, зазначив нардеп, – рішення головної проблеми документа – встановлення прозорого та зрозумілого механізму нарахування річкового збору:

«Маю велику надію, що в ході сьогоднішньої дискусії ми знайдемо відповіді на всі питання, які цікавлять учасників ринку, і вийдемо на інфраструктурний день у Верховній Раді з консолідованою позицією: без закону «Про внутрішній водний транспорт» Україна не може розвиватися як транзитна держава».

Борис Козир заявив, що прийняття закону про ВВТ також стане одним з важливих кроків на шляху запуску нового «шовкового шляху» через Україну до Китаю і країни Азії.
Раніше народний депутат України від БПП Борис Козир заявив, що підвищення адміністративного збору судів, які заходять в морські порти України, є безпідставним.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*