В Очакові відсвяткували День вчителя

Народний депутат України від партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Борис Козир та його помічники привітали педагогів шкіл Очаківського району з професійним святом – Днем вчителя, яке традиційно відзначається у першу неділю жовтня.
Святкування відбулося в Очаківському будинку культури, де зібралися вчителі, вихователі, співробітники шкіл району, тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інтернатів.
img_6264  ??????????????????????  ???????????????????????????????  img_6257
Від імені народного депутата Бориса Козиря педагогів привітав його помічник Олег Дорожкін та перший заступник Очаківської РДА Сергій Стовманенко, який вручив кращим вчителям району почесні листи та подарунки.

«Від імені народного депутата України Бориса Козиря вітаємо усіх вчителів з професійним святом. Бажаємо вам здоров’я, терпіння, невичерпної енергії, сил та натхнення. Дякуємо вам за вашу працю», – сказав Стовманенко.

До поздоровлень приєднався Олег Дорожкін.

«Вчитель – це не просто професія. Це покликання. Я хочу побажати вам завжди слідувати за вашим покликанням та продовжувати самовіддано та чесно працювати, так, як ви робите це щодня», – зазначив Олег Дорожкін.

У ЗОШ №4 міста Очакова депутат Очаківської міської ради від партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Ольга Яровенко від імені нардепа Бориса Козиря привітала педагогічний колектив навчального закладу з Днем вчителя та вручила педагогам подяки та пам’ятні подарунки.
???????????????????????????????  ???????????????????????????????

«Дуже дякуємо вам за вашу сумлінну працю. Вчитель – це велика та важлива місія, виконувати яку може далеко не кожний. Дякуємо вам за те, що обрали цей шлях та виховуєте підростаюче покоління на прикладах загальнолюдських цінностей та патріотизму», – привітала педагогів Ольга Яровенко.

Помічник нардепа Бориса Козиря Валерій Богдан завітав до навчально-виховного комплексу «Сонечко» в Очакові та привітав педагогічний колектив закладу з професійним святом.
dsc00648  dsc00644

«Від імені народного депутата України Бориса Юрійовича Козиря  щиро вітаю усіх працівників навчально-виховного комплексу з Днем вчителя. Хочу підкреслити, що ваша титанічна робота є дуже важливою та необхідною, хоча й не помітною на перший погляд. Дякуємо вам за те, що ви робите», – привітав Валерій Богдан.

Кращим педагогам НВК «Сонечко» були вручені грамоти та подарунки. Нагадаємо, також День вчителя відсвяткували у Врадіївському районі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*