В Очакові та Вознесенську відбулися тренінги Prozorro

В Очакові та Вознесенську відбулися навчально-консультативні тренінги з питань публічних закупівель Prozorro, участь в яких взяли держслужбовці.
Семінари пройшли у четвер, 22 вересня.
У Вознесенську волонтерську зустріч агентів  Prozorro з учасниками та замовниками торгів відвідали близько 50 чоловік – державні службовці, чиновники, співробітники державних підприємств та установ. Агенти Prozorro продемонстрували презентацію електронної системи публічних закупівель, розповіли про особливості та тонкощі роботи з сайтом bi.prozorro.org.
img_6140  img_6141
Наталія Дроздова, сертифікований фахівець Prozorro розповіла про можливість для учасників торгів пройти безкоштовні навчальні курси з користування електронною системою.

«Сьогодні всі користувачі  Prozorro мають унікальну можливість пройти безкоштовні курси у тестовому режимі на сайті edubox.prozorro.org, де можна подивитися змістовні та лаконічні презентації, вивчити алгоритми торгів. Великою перевагою цього сайту є також можливість користуватися типовими специфікаціями у розділі «Бібліотека специфікацій», використовуючи які, замовник може грамотно та безпомилково закупати необхідний товар», – розповіла Наталія Дроздова.

Аналогічний тренінг відбувся також і в місті Очаків.
Нагадаємо, раніше подібний тренінг агенти Prozorro провели у Миколаївському районі, який відвідали і члени партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ».
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*