Тетяну Чичкалюк нагородили Відзнакою Миколаївської обласної ради ІІ ступеня

Представника партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Тетяну Чичкалюк нагородили Відзнакою Миколаївської обласної ради ІІ ступеня за великий внесок у розвиток туризму в регіоні.
Нагородження відбулося у вівторок, 27 вересня під час офіційної презентації Стратегії розвитку туризму та курортів Миколаївщини до 2020 року.
Презентацію відвідали фахівці з питань туризму та рекреації, чиновники, представники районних адміністрацій, науковці, викладачі, студенти – всі ті, хто вважає туристичну сферу одним з пріоритетних напрямків розвитку регіону.
??????????  ?????????? ??????????  ??????????   ??????????  ??????????
Тетяна Чичкалюк брала активну участь у розробці даної стратегії та наголосила, що історико-культурне розмаїття регіону, природно-ландшафтний потенціал роблять Миколаївщину привабливою для туристів не лише з України, але й з усього світу.

«В першу чергу, дякую громадськості за ту нагороду, яку мені вручили. Це відзнака моїх зусиль у туристичній сфері. Обіцяю докладати максимум зусиль для подальшого розвитку туристично-рекреаційного напрямку та працювати і далі для того, щоб наша область стала привабливою для туристів. Хочу відзначити, що той проект стратегії розвитку туризму та курортів, який ми представили на суд громадськості, має максимально розкрити той величезний потенціал, який має наш регіон – від курортів Коблево та Кінбурна, заповідників Актово та Мигії до руїн античної Ольвії та музеїв Миколаєва та Очакова. Впевнена, що при достатньому фінансуванні та якісному менеджменті, Миколаївщина стане популярною не лише для туристів з України, а й для гостей з Європи та всього світу», – відзначила Тетяна Чичкалюк.

Зазначимо, проект стратегії розвитку туризму до 2020 року включає в себе 14 напрямків, серед яких міський, культурний, спортивний, «зелений» туризм, розважальний, релігійний та інші.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*