Голова Березанської РДА Сергій Танасов доручив провести консультативну роботу з мешканцями району з приводу оформлення субсидій

Голова Березанської РДА Сергій Танасов взяв участь у розширеному засіданні колегії Миколаївської обласної державної адміністрації, присвяченій питанням соціальної політики.
Засідання відбулося у вівторок, 20 вересня.
Окрім членів колегії, тимчасово виконуючого обов’язки голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслава Боня та голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, участь у засіданні також взяв Міністр соціальної політики України Андрій Рева.
image-1  image-2
Засідання колегії було присвячене готовності паливно-енергетичного комплексу, об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Миколаївської області до роботи в осінньо-зимовий період 2016–2017 років. Також піднімалось питання соціального захисту громадян в умовах підвищення цін і тарифів на оплату за житлово-комунальні послуги.
Голова Березанської РДА Сергій Танасов після завершення засідання провів нараду з начальником відділу соціального захисту Березанського району та співробітниками управління.

«Я дав доручення керівництву відділу соціального захисту райдержадміністрації провести консультативно-роз’яснювальну роботу з мешканцями населених пунктів  району з питань оформлення субсидій на комунальні послуги. Наше завдання полягає в тому, щоб кожен мешканець району знав правила та тонкощі процесу оформлення субсидій та міг оформити субсидію без перешкод згідно чинного законодавства. Також необхідно звернути увагу на професійну підготовку кадрів відділу соціального захисту, рівень кваліфікації та компетенції. За необхідності співробітники відділу можуть проводити роз’яснювальні семінари для місцевих жителів – я зі свого боку завжди це підтримую та надам усю необхідну допомогу», – підкреслив Сергій Танасов.

Нагадаємо, раніше голова Березанської РДА Сергій Танасов посприяв у відкритті районного Бюро правової допомоги, яке почало працювати з 1 вересня поточного року.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*