У селі Петрівка Миколаївського району відсвяткували День села

Члени партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» привітали мешканців Петрівки з Днем села.
У неділю, 18 серпня жителі села Петрівка Миколаївського району відзначали День села.
Захід відвідали і члени партії «БПП»: голова Миколаївської районної ради Юрій Пеньковий, заступник голови райради Ігор Мухарський та депутат районної ради Руслан Нерода, волонтер Руслан Пересунько.
Петрівський сільський голова Світлана Цинаковська привітала односільчан зі святом. Депутати вручили пам’ятні подарунки наймолодшим та найстаршим ювілярам, а по завершенню урочистої частини святкування відбувся святковий концерт, виступи учнівських творчих колективів. Для дітей встановили гірки та батути, а також організували солодкий стіл
.dsc_0047  dsc_0057-1 dsc_0057  dsc_0069 dsc_0074  dsc_0087 dsc_0093  dsc_0096 dsc_0098  dsc_0102
Заступник голови райради Ігор Мухарський приєднався до вітальних слів Світлани Цинаковської та пообіцяв робити все від нього залежне, щоб село процвітало.

«Я вітаю усіх мешканців Петрівки з Днем села. Хочу побажати всім вам тепла, миру, благополуччя, радості та достатку. Хочу також зауважити, що за останній рік в селі було багато чого зроблено для того, щоб життя жителів було зручним та комфортним. Однак ми, депутати, не збираємося зупинятися, тож я обіцяю докладати максимум зусиль, щоб Петрівка процвітала і людям було комфортно тут жити», – зауважив Мухарський.

Зазначимо, що День села в Петрівці відсвяткували вперше за останні десять років. Тепер ця традиція відновлена.
Нагадаємо, раніше День села урочисто відсвяткували в Кривій Балці Миколаївського району.
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*