Згідно с позицією фракції БПП мер Миколаєва скасував постанову про тимчасове зберігання львівських ТПВ в Великій Коренисі

Фракція БПП «Солідарність» в Миколаївській міській раді виступила з серйозною критикою постанови мера міста Олександра Сєнкевича про тимчасове зберігання твердих побутових відходів зі Львова на сміттєзвалищі в Великій Коренисі.
Згідно з думкою депутатів міськради від БПП Олександр Сєнкевич скасував своє розпорядження щодо подібної допомоги Львову, яка завдасть незручності мешканцям міста.
Голова фракції БПП в міськраді Володимир Криленко зазначив, що такі серйозні рішення повинні завжди обговорюватись з депутатським корпусом та мешканцями міста, особливо, якщо питання стосуються порушення комфорту городян:

«Я хочу нагадати, Олександру Федоровичу, що на минулих виборах міського голови мешканці округу №1, до якого входить мікрорайон Велика та Мала Корениха, голосував за вас. І ці люди розраховують на те, що вони будуть почуті Вами, а коли якісь питання, що так чи інакше стосуються цього району, будуть виникати, Ви будете радитися з ними та рахуватися з їхньою думкою. У понеділок до мене, як до депутата з цього округу, зверталися люди, писали заяви, збирали підписи. Тут десятки підписів. Звернулися ветерани, пересічні громадяни з одним лише проханням – почути їх та скасувати рішення про завезення сміття з-за меж області. А особисто від себе хочу вас попросити, щоб в майбутньому усі рішення, що стосуються якості життя громадян, їхнього здоров’я, приймалися не одноосібно, а разом з нами, членами депутатського корпусу. Ми завжди Вас підтримаємо та підставимо Вам плече в усіх питаннях, що стосуються розвитку міста. Ми підкажемо та порадимо Вам, як зробити краще для міста, якщо будуть такі обставини. Тоді не виникне такої ситуації, яка у нас сталася».


Варто зазначити, що напередодні засідання сесії міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич був присутній на засіданні фракції БПП в міськраді, де обговорювалось питання подальшого транспортування сміття зі Львова у Велику Корениху.
?????????? ??????????

«Я визнаю свою помилку – я повинен був порадитись з депутатським корпусом та, в першу чергу, з мешканцями Великої Коренихи. З вашою допомогою я розібрався з питанням та прийняв рішення зупинити рух машин з львівським сміттям. Перш за все нас, як представників громади, повинно хвилювати тільки створення комфорту для життя городян», – зазначив Олександр Сєнкевич.

dscn1742 dscn1730 dscn1712 dscn1704
Раніше народний депутат від БПП Борис Козир сказав про те, що питання про прийом сміття зі Львова на Миколаївському полігоні ТПВ потрібно узгодити з жителями і депутатами Миколаївського та Заводського районів, а також отримати висновок екологів про те, які наслідки для Миколаєва та області принесе збільшення кількості захоронення побутових відходів

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*