Сонце, яхти, державні прапори: в Миколаєві святкують День Незалежності України

В Миколаєві відбувся святковий річковий парад, присвячений 25-й річниці Незалежності України, співорганізатором якого стала партія БПП «СОЛІДАРНІСТЬ».
У середу, 24 серпня одночасно на воду в затоці між пішохідним та Інгульським мостами вийшли яхти, спортивні та прогулянкові судна, байдарки та каное з українською державною символікою (730 одиниць державної символіки). Всього в програмі параду організатори задіяли 35 крейсерських яхт («Таис», «Арго», «Мир», «Вулкан», «Весна», «Афродита» та інші), 70 спортивних човнів (байдарки та каное) та 50 вітрильних човнів, прогулянкові катамарани та катери, найбільшим серед яких є катамаран «Елена».
На річковому параді, який вже став для Миколаєва доброю традицією, були присутні представники МТОП БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» депутат Миколаївської обласної ради Анатолій Катрич, керівник міської партійної організації В’ячеслав Сімченко, голова Березанської РДА Сергій Танасов, депутат Миколаївської райради Ігор Мухарський, голова Вітовської партійної організації Тетяна Садова, Олександр Пліткін, Сергій Бурковець, волонтер Руслан Пересунько, Валентин Бєльський.
???????????????????????????????   ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????   ???????????????????????????????   ???????????????????????????????  ???????????????????????????????    ???????????????????????????????  ???????????????????????????????
З привітальним словом до усіх присутніх звернувся знаменитий миколаївський спортсмен,учасник літніх Олімпійських ігор в Пекіні (2008) та Лондоні (2012) Сергій Безуглий.

«Вітаємо усіх громадян з Днем Незалежності України! Сьогодні ми проводимо святковий річковий парад, який в декілька разів перевищує за масштабами минулорічний. Прославляючи славні традиції міста корабелів, сьогодні для глядачів свою майстерність продемонструють найкращі спортсмени міста та області. Сподіваємося, що всі отримають позитивні емоції, а парад запам’ятається всім надовго», – виступив Сергій Безуглий на початку параду.

Всі судна були надані обласним яхт-клубом та КДЮСШ «Комунарівець». Керували човнами досвідчені яхтсмени, спортсмени комплексної дитячо-спортивної школи «Комунарівець», тренери та вихованці школи. Серед учасників крейсерської групи були неодноразові переможці та призери світових та європейських змагань, майстри спорту міжнародного класу. Глядачі побачили і спортивну гордість Миколаївщини – багаторазових призерів світових та континентальних чемпіонатів з веслування на каное Михайла Приходька, Олександра Левченка, Андрія Шаповала та багатьох інших.
Співорганізатор та виконуючий обов’язки директора КДЮСШ «Комунарівець» Іван Кулин також привітав глядачів зі святом, побажавши міцного здоров’я та спортивного настрою.

«Ми вітаємо усіх зі святом, з річницею Незалежності. Бажаємо усім громадянам міцного здоров’я, миру, перемог та спортивного настрою», – сказав Іван Кулін.

Члени партійного активу БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» подарували всім бажаючим пам’ятні магніти, які стануть для власників доброю згадкою про святковий річковий парад.
?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ???????????????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????
В’ячеслав Сімченко привітав глядачів з річницею Незалежності, зауваживши, що 25 років – це той вік для держави, коли романтизм залишається, проте відчувається і прагматизм.

«Я хочу привітати усіх з цим визначним днем. Хочу сказати, що 25 років для держави – це той вік, коли залишається романтизм, проте вже з’являється і прагматизм. Сьогодні прекрасний сонячний день: блакитне чисте небо, ріка, яхти, державні прапори. Хай завжди над Україною світить сонце. Бажаю всім миру та тепла!», – сказав Сімченко під гучні оплески.

Після завершення річкового параду перші особи міста та області нагородили тренерів, спортсменів, громадських діячів та волонтерів почесними нагородами. Річковий парад став яскравою частиною святкування Дня Незалежності України в Миколаєві, яке продовжиться святковим концертом на Соборній площі.
Раніше у Миколаєві на головній площі міста відбулася хода до Дня Незалежності України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*