Веселинівська «СОЛІДАРНІСТЬ» відстояла районну гуманітарну гімназію, яка знаходилася під загрозою закриття

Голова Веселинівської районної  організації партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Василь Швець та інші депутати від «БПП» у Веселинівській райраді зберегли місцеву районну гуманітарну гімназію від ліквідації.
Про це стало відомо у четвер, 9 червня.
До голови Веселинівської районної організації партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» надійшло звернення від батьківського комітету та педагогічного колективу з приводу загрози закриття місцевої гуманітарної гімназії. Батьки та викладачі висловили занепокоєння та попросили керівника веселинівської «СОЛІДАРНОСТІ» не дати закрити школу, в якій навчаються їхні діти. Василь Швець пообіцяв зробити все можливе, щоб зберегти освітній заклад.
Голова веселинівської «БПП» пояснив мотиви рішення районного відділу освіти.

«Відділ освіти Веселинівської районної державної адміністрації мав намір ліквідувати гімназію, посилаючись на постанову Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року № 79 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», за якою на території району мають бути створені освітні округи та опорні школи. Проте виконання даної постанови не має на меті ліквідацію школи. Це помилкове розуміння документу. Закриття навчального закладу не відповідає заходам, які повинні проводитись в рамках реформування галузі освіти», – зауважив Василь Швець.

Завдяки старанням депутатів Веселинівської районної ради, батьки учнів та викладачі гімназії зуміли відстояти та зберегти навчальний заклад.
IMG_20160511_130217  Швець Василь Федорович голова
IMG_20160511_130410
Нагадаємо, раніше  депутати Миколаївської районної ради від фракції БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» відвідали середню школу у селі Крива Балка та пообіцяли посприяти ремонту освітнього закладу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*