Депутат від «БПП» Надія Іванова: Фінал «Золотого паростка» перевершив мої очікування

Відбувся фінальний етап конкурсу дитячих талантів «Золотий паросток», головним організатором якого виступила депутат Миколаївської обласної ради від партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Надія Іванова.
Переможці отримали заслужені нагороди, проте без призів не пішов жоден – головною метою конкурсу було не лише пробудити у дітей інтерес до творчості, але й зміцнити дружбу між усіма учасниками.
Цьогорічний фінал проводився на сцені Миколаївського академічного російського драматичного театру у суботу, 28 травня. Фестиваль «Золотий паросток» проводиться вже не перший рік.
Цього року збільшилася кількість учасників, а сам конкурс вийшов на якісно новий рівень: усі колективи підготувалися значно якісніше та серйозніше як у творчому, так і в організаційному плані, а в юних артистів з’явилися яскраві та оригінальні сценічні костюми.
За словами Надії Іванової, ідея конкурсу народилася випадково, під час бесіди з хореографом, керівником творчого колективу «Золотий колосок» Юлією Любецькою, а потім ідею підтримали Вікторія Москаленко, яка на той час очолювала Жовтневу райдержадміністрацію, голови місцевих рад, педагоги, викладачі та ініціативні громадяни. Метою конкурсу «Золотий паросток» є розвиток творчого потенціалу дітей, почуття єднання заради спільної справи та отримання естетичного задоволення від творчого процесу, а також формування художніх смаків підростаючого покоління.
DSC_0592 DSC_0596 DSC_0608 DSC_0609 DSC_0644 DSC_0656 DSC_0670 DSC_0675 DSC_0678 DSC_0680
Цього року за два місяці відбіркового циклу члени журі оцінили більше 200 сценічних номерів у виконанні більше ніж 600 учасників віком від 3 до 25 років у чотирьох номінаціях: вокал, інструментальне виконання, хореографія та театральне мистецтво. Попередні етапи проводилися у Воскресенську, Полігоні, Шевченково, Первомайському та інших населених пунктах. Стараннями голів сільських рад виступи відбіркового етапу перетворилися на справжнє свято для дітей – з атракціонами та солодощами. У фінальній частині 46 фіналістів мали продемонструвати свої номери на сцені Миколаївського академічного російського драматичного театру. Цікаво, що у конкурсі усі були визначені переможцями – за великий об’єм виконаної роботи, старання, бажання стати кращими та чудовий творчий підхід.
Надія Іванова після завершення фінального фестивалю ще раз переконалася, наскільки сьогодні багато талантів серед молоді та подякувала усім, хто допомагав в організації конкурсу.

«Приємно, що фінальний етап перевершив мої очікування. Цьогорічний конкурс відрізняється тим, що значно зросла кількість бажаючих взяти участь. У цьому році вирішили спробувати свої сили і колективи дитячих садків, і вихованці шкіл-інтернатів, учні загальноосвітніх і музичних шкіл, а також діти, які займаються у гуртках дитячої творчості при сільських закладах культури. Хочу вам сказати, що такого розмаїття яскравих концертних номерів і різнопланових виконавців я ще не зустрічала. Хочу від щирого серця подякувати за підтримку голові обласної ради Вікторії Москаленко, головам сільських рад, керівникам районної адміністрації Вітовського району, у тому числі завідуючого сектором культури Сергія Гололобова та керівника районного палацу культури Катерині Мірзоян, які відповідально та уважно поставилися до нашої ініціативи. Дуже вдячна за  сприяння художньому керівникові Миколаївського академічного російського драматичного театру Миколі Кравченко. Окремо хочу також подякувати педагогам, художнім керівникам – всім тим, хто був причетний до проведення «Золотого паростка». Впевнена, що подібні конкурси дуже потрібні нашим дітям: вже той факт, що всього за рік вони зросли у творчому плані, багато про що говорить. Хочеться вірити, що з кожним роком «Золотий паросток» буде розвиватися, а я, у свою чергу, докладатиму для цього максимум зусиль», – зауважила Надія Іванова.

В якості нагород та заохочувальних призів всіх учасників чекають колективні поїздки в Очаків, екскурсії на завод «Океан» та до кінного клубу «Золота підкова» в селі Кандибине, у миколаївський зоопарк та похід у дитячий розважальний центр «Скай-парк».
IMG_1651 DSC_1074 DSC_0992 DSC_0987 DSC_0976 DSC_0830 DSC_0849 DSC_0876 DSC_0964 DSC_0966 DSC_0823 DSC_0815 DSC_0807 DSC_0805 DSC_0758 DSC_0715 DSC_0718 DSC_0721 DSC_0737 DSC_0754
Нагадаємо, раніше депутат облради від партії «СОЛІДАРНІСТЬ» Надія Іванова взяла участь у святкуванні Дня слов’янської писемності та святих Кирила та Мефодія в мікрорайоні Тернівка.  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*