Члени партії «СОЛІДАРНІСТЬ» допоможуть створити перший в Миколаєві хоспіс

МИКОЛАЇВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» планує залучитися до створення хоспісу в Миколаєві. Подібний медичний заклад має стати першим в місті.
З такою ініціативою виступили члени партії на засіданні партійної робочої групи за напрямком «Медицина та охорона здоров’я», яке відбулося в середу, 6 квітня.

«Хоспіс – це дійсно необхідний для нашого міста заклад, в якому отримують потрібний догляд та турботу невиліковно хворі пацієнти, які фактично доживають останні дні чи місяці та вже не підлягають операційному втручанню. Такі пацієнти потребують не тільки догляду, але й певного медичного забезпечення препаратами, особливо знеболюючими та наркотичними засобами, які дозволяють полегшити страждання. Окрім того персонал таких закладів має бути спеціально підготовлений, як професійно так і психологічно. Питання про створення в Миколаєві хоспісу підіймалося ще чотири чи п’ять років тому, проте далі розмов справа не пішла. Організація хоспісу – це доволі складний процес, який потребує часу та фінансів і може зайняти близько року чи двох. Тому ми маємо уважно дослідити досвід інших міст України, де такі установи працюють не один рік, а саме документацію, принцип підбору кадрів, систему фінансування, необхідне обладнання тощо. Хоспіс в Миколаєві, безперечно, має бути», – зауважив Олександр Пліткін.

Ініціатива створення хоспісу буде докладно вивчена та підготовлена членами робочої групи і депутатами фракції «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ».
Нагадаємо, хоспіси сьогодні діють в багатьох містах України – Первомайську, Одессі, Луцьку, Запоріжжі, Києві та інших.
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*