Голова фракції „Солідарності” у Миколаївські міській раді Володимир Криленко виконав наказ виборців – ремонтують пошту у Великій Коренисі

Під час виборчої кампанії минулої осені тоді ще кандидату у депутати Миколаївської міської ради Володимир Криленко мешканці Великої Коренихи скаржилися на занедбане приміщення поштового відділення зв’язку. Останній раз його ремонтували четверть віку тому. Тут став дірявим дах, перекосилися старі вікна, з’явился тріщини у стінах. Що там казати, навіть двері були без ручок! Володимир Ігорович пообіцяв допомогти. Як людина вищого офіцерського складу слів на вітер він не звик кидати…
Володимир Криленко переміг на місцевих виборах, очолив у міській раді фракцію „Блок Петра Порошенка „Солідарність”. І одразу ж перейшов до виконання наказів своїх виборців.
Коли до відділення зв’язку №156 на вулиці Радянській, 2 разом із Володимиром Криленком завітали голова Заводської районної адміністрації В’ячеслав Карцев, керівник Миколаївської дирекції „Укрпошти” Дмитро Ганіченко, журналісти, то будівельники саме виконували внутрішні роботи – монтували стелю, утеплювали стіни.
– У нас вже є новий дах, до холодів встановили і нові металопластикові вікна. У приміщенні тепло, є опалення, а ремонтні роботи не припиняються. Навесні обіцяють новий фасад нашої будівлі, – ділиться начальник відділення зв’язку Валентина Олександрівна Кострікова. – Я тут працюю тридцять років і не пригадую такої уваги до наших проблем.
Ремонт пошти – зусилля і депутатського корпусу, і районної держадміністрації, і поштарів, а ще приклад того, як потрібно виконувати депутатські накази.
– Відділення зв’язку обслуговує здебільшого літніх людей, а це найбільш вразлива і соціально незахищена категорія населення. І ми, депутати, мусимо не лише прислуховуватися до їхніх прохань, але й виконувати їх. Влада повинна бути з народом, а не стояти осторонь, – прокоментував цю ситуацію Володимир Криленко. –
А у Великій Коренисі безліч проблем, що роками не вирішувалися – транспорт, медицина, освіта. Потрібно дати поштовх, як у випадку з поштовим відділенням.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*