«Солідарність» проти закриття в Очакові єдиної станції порятунку на воді

У курортному Очакові хочуть закрити єдину діючу станцію порятунку на воді. Без неї 12 кілометрів пляжів та Дніпро-Бузький лиман залишаться без догляду рятувальників!
Станція порятунку розташована на узбережжі Чорного моря, поруч з очаківським міським пляжем. Рятувальники відповідали майже за весь Дніпро-Бузький лиман та зону відпочинку на Кінбурнській косі. Щороку вони рятували від неминучої загибелі десятки людей.
Ліквідувати станцію вирішили депутати місцевої ради. Мовляв задля економії бюджету. Насправді ж, кажуть активісти, станцію закривають, щоб привласнити землю на узбережжі.
Депутат Очаківської міської ради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Артем Кучерук зазначив, що економити гроші на житті та здоров’ї людей – нелюдяно. Цю землю хочуть передати в оренду приватним підприємцям і заробляти на ній гроші. Але всі питання щодо реорганізації відповідної служби повинні вирішуватись виважено і тільки в інтересах громади. Партійний осередок «Солідарності» буде контролювати це питання на засіданнях Очаківської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*