Місто Миколаїв почне рік без бюджету, але соціальної проблеми не виникне, – керівник фракції «Солідарності» в міськраді Володимир Криленко

Верховна Рада України і Миколаївська обласна рада вже прийняли бюджети на 2016 рік. А ось місто Миколаїв вступає в новий рік без головного фінансового документа. Чим загрожує така ситуація для обласного центру, і коли ж відбудеться «бюджетна» сесія міськради?
«За моєю інформацією, сесію проведуть у другій половині січня. У першому місяці 2016 року місто буде жити по 1/12 частини бюджету-2015. За такого розпису будуть виплачуватися зарплати бюджетникам. Люди не відчують того, що бюджет поки не прийнятий, соціальної проблеми не виникне», – упевнений голова фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Миколаївській міській раді Володимир Криленко.
Володимир Ігорович також прокоментував оприлюднений на сайті мерії проект рішення міської ради щодо постійних депутатських комісій. Так, їхню кількість планується зменшити майже вдвічі – до шести.
«Фракція «Солідарності» підтримувала таку кількість комісій, адже депутатський корпус у жовтні також зменшився майже в два рази. Тут математична логіка. Крім того, враховуючи кількість депутатів «Солідарності» у міськраді, нам вигідно мати таку кількість комісій, щоб оптимально розподілити своїх представників у них», – зазначив Володимир Криленко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*