Треба рятувати миколаївські дороги!

На офіційному інтернет-представництві Президента України зареєстровано петицію народного депутата Андрія Вадатурського щодо ремонту траси у трех районах Миколаївської області
 Автомобільна дорога державного значення Н-11 «Дніпропетровськ-Миколаїв» вже давно практично непридатна для проїзду. Величезні вибоїни, відсутність асфальту. Машини повзуть по цьому «автобану» зі швидкістю 20-30 кілометрів на годину, лавіруючи між гірками і ямками. Але й така обережність не рятує ходову авто від неминучого ремонту.
Ще під час виборчої кампанії до Верховної Ради Андрій Вадатурський дав слово вирішити проблему округу і, будучи обраний народом, почав працювати над тим, щоб слово перетворилося на справу.
Перш ніж приступити до вирішення проблеми, був проведений аналіз з метою вивчити причини такого плачевного стану дороги. Проводилися консультації з представниками Укравтодору та Міністерства інфраструктури. Численні зустрічі з місцевою владою допомагали глибше побачити корінь проблеми, але результатів не давали. Організовувалися виїзди до послів європейських країн та надсилались письмові звернення з проханням надати допомогу у вирішенні проблеми. Вивчалася і законодавча база, аналіз якої давав зрозуміти, що без суттєвих змін не обійтися.
Крім підготовки законодавчої бази, яка могла б вирішити проблему в цілому, Андрій Вадатурський декілька разів звертався у вищі інстанції, щоб прискорити цей процес. І перше таке звернення №VIII-328/0417в він написав 2 липня до Міністерства інфраструктури, щоб дізнатися, чи планується виконання ремонтних робіт в 2015 році по відновленню дорожнього покриття на ділянці «Казанка-Новий Буг-Баштанка-Миколаїв» автодороги Н-11, на що отримав відповідь про виділення 8 мільйонів гривень на ямковий ремонт. Хоча при обстеженні ділянки дороги, було визначено, що ця траса довжиною в 139 километрів потребує капітального ремонту.
Через два місяці, 2 вересня, було направлено повторне депутатське звернення №VIII-328\0532в щодо термінового вирішення питання капітального ремонту автодороги Н-11. У відповідь парламентарій отримав чергову відписку: Мінінфраструктури підтримує необхідність проведення капітального ремонту Н-11, але у зв’язку з постійним недофінансуванням дорожньої галузі «Укравтодор» не в змозі реконструювати, будувати і проводити капітальний ремонт. Так що розраховувати можна було тільки на ямковий ремонт. І питання знову залишилося невирішеним.
Велася робота по просуванню ініційованого Вадатурським законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення Державного дорожнього фонду», який найближчим часом буде розглянутий у парламенті. Зареєстрований він був 9 вересня. Незважаючи на те, що Міністерство фінансів виступило проти його прийняття, представники профільного комітету Верховної Ради з питань бюджету підтримали його, зробивши висновок, що цей проект може стати основою для комплексного вирішення ситуації, яка склалася у всій дорожньої галузі України.
Паралельно з цим Андрій Вадатурський вів перемовини з керівництвом Світового банку і 15 вересня направив чергове звернення №VIII-328\0558в в Мінінфраструктури. На цей раз з проханням включити трасу Н-11 «Миколаїв-Дніпропетровськ» до переліку доріг, які потребують невідкладної реконструкції за рахунок коштів Світового банку. В отриманій відповіді було вказано, що пропозиція буде врахована.
Але, не бачачи особливого просування у вирішенні питання, 21 вересня Андрій Вадатурський направив звернення №VIII-328\0571-1В безпосередньо Президенту України, щоб той посприяв у виділенні коштів на ремонт дороги. Відповідь надало Міністерство інфраструктури. Знову-таки пославшись на відсутність необхідного обсягу коштів у фінансуванні дорожньої галузі, воно запропонувало як варіант джерела фінансування ремонтних робіт на даній дорозі залишок кредитних коштів, залучених «Укравтодором» у попередні періоди. Загальна сума коштів, про яку йшла мова, становила 3,6 мільярди гривень. У своєму наступному запиті №VIII-328\0639в нардеп попрохав використати цей залишок коштів на ремонт Н-11, але у відповідь отримав лише рекомендацію звернутися до Мінінфраструктури та «Укравтодору» щодо внесення Н-11 до переліку об’єктів, затверджених Кабінетом Міністрів України. Прислухавшись до рекомендації, нардеп так і зробив, але очікуваного результату як не було, так і немає.
Перебуваючи з візитом у Миколаєві 16 жовтня, Президент України Петро Порошенко в черговий раз дав вказівку безпосередньо Міністру інфраструктури Андрію Пивоварському негайно вирішити назрілу проблему. При цьому голова держави пообіцяв, що Кабінет міністрів найближчим часом виділить 52 мільйони гривень на ці цілі. Цю добру новину людям повідомив губернатор Вадим Меріков. Але Кабмін не квапився виділяти обіцяні кошти.
Тим часом, народ втомився чекати реальних дій влади. Не знаходячи для себе іншого шляху вирішення проблеми, 20 листопада мешканці Нового Бугу просто заблокували дорогу. У ті дні Андрій Вадатурський за сформованою для нього традицією проводив виїзні прийоми та зустрічі у себе на 130-му окрузі, в тому числі і в Новому Бузі. Дізнавшись про проходження акції протесту, він прибув на місце з метою залагодити конфлікт і прийняв позицію людей, розуміючи, що це їх крик душі. Для нього було важливо не тільки зупинити блокування траси, але й зробити все від нього залежне, щоб не допустити повторення ситуації. Після діалогу люди погодилися зупинити акцію протесту, знову-таки чекаючи реальних дій, сподіваючись на те, що їхні вимоги будуть і почуті, і виконані.
Одна з озвучених ними вимог стосувалася кадрових змін у керівництві Служби автомобільних доріг Миколаївської області. Постійно аналізуючи роботу цієї структури і приходячи до висновку щодо її неефективності, парламентарій навіть запропонував дві кандидатури на заняття посади керівника служби. Згодом начальник Служби автодоріг в області Валерій Блошенко був звільнений, але відповів він за те, в якому стані опинилася дорога? Чи відповість? Питання відкрите.
Поряд з цим дорогу почали ремонтувати у борг. Варто зазначити, що про якість проведених робіт, за які все одне доведеться розраховуватися бюджетними грошима, говорити не доводиться. Продовжуючи спроби все-таки домогтися виділення необхідних коштів на якісний ремонт дороги 11 грудня Андрій Вадатурський в парламенті передав Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку своє звернення, прикріпивши до нього листа від мешканців Новобузького району із зібраними 2900 підписами.
Також, нардеп подав поправку до розгляду у другому читанні комітетом Верховної Ради з питань бюджету проекту Закону «Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення», з пропозицією доповнити його положенням про фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Дніпропетровськ – Миколаїв (Н-11). Профінансувати ці роботи Андрій Вадатурський пропонував за рахунок 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що стягуються при митному оформленні товарів на території Миколаївської області, в порядку, встановленому Кабінетом міністрів. Але, на жаль, зазначену поправку профільний комітет спочатку відхилив. 21 грудня, коли вже всім стало зрозуміло, що проект працює на прикладі інших областей, положення повторно було зареєстровано.
Парламентарієм була проведена велика робота, але розуміючи складність проблеми та свою відповідальність перед мешканцями району, 21 грудня нардеп паралельно з вищевикладеними проектами зареєстрував на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України електронну петицію щодо виділення коштів на капітальний ремонт автодороги Н-11 «Миколаїв-Дніпропетровськ».
 Текст петиції:
«Звертаюся до Вас, шановний Петре Олексійовичу, з проханням знайти можливість фінансування термінового проведення капітального ремонту автодороги Дніпропетровськ-Миколаїв (Н-11), а саме ділянки дороги Казанка-Новий Буг-Баштанка-Миколаїв.
Підкреслюю важливість і необхідність прийняття рішення про виділення коштів для проведення ремонтних робіт в 2016 році автодороги державного значення Н-11.
Дана автодорога є транспортною артерією, що забезпечує життєдіяльність Казанківського, Новобузького, Баштанського районів Миколаївської області, які відносяться до виборчого округу №130.
В останні кілька років ремонт цієї магістралі державного значення не проводився взагалі. В даний час автодорога Н-11 перебуває у вкрай незадовільному стані, що і змушувало місцеве населення кілька разів в 2015 році перекривати цю дорогу ».
 Петиція була оприлюднена на офіційному інтернет-представництві президента, і тепер все в руках суспільства, так як почався збір підписів на її підтримку.
Закликаю всіх небайдужих взяти участь і підтримати ініціативу Андрія Вадатурського, підписавши петицію, яка доступна за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/18957.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*