Партійці «Солідарності» взяли участь у вшануванні кращих спортсменів Миколаївської області 2015 року

24 грудня у Миколаївській облдержадміністрації підбили підсумки спортивного року і визначили кращих атлетів регіону.
У номінації «Кращий спортсмен року» переміг стрибун у воду Ілля Кваша, срібний призер чемпіонату світу.  «Кращою спортсменкою року» стала шаблістка Ольга Харлан, срібний призер чемпіонату світу, переможниця  Європейських ігор. Губернатор Вадим Меріков вручив нагороди їхнім тренерам, адже спортсмени зараз на тренувальних зборах. Керівник області також вручив орден «За заслуги» III ступеня майстру спорту України міжнародного класу з зимових видів спорту, тренеру регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Олександру Васютинському.
Голова обласної ради, представник фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Вікторія Москаленко нагородила переможців у номінації «Разом з олімпійцями» – чемпіонів світу з рукопашного бою Вадима Тимошина та Марію Вінталову.
Віце-губернатор Оксана Янішевська вручила дипломи лауреатам номінації «Сильні духом», переможцем якої став біатлоніст та лижник Максим Яровий.
Голові комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї, молоді та спорту, члену фракції „Солідарності”  Надії Івановій випала честь нагородити переможця у номінації «Ветеран спорту» – 91-річного Георгія Чижевського, учасника боїв Другої світової війни. Він став чемпіоном світу з плавання серед ветеранів у своїй віковій категорії. Також Надія Валеріївна вручила дипломи лауреатам у номінації За відданість справі» – заслуженим тренерам України  Анатолію Ільїну, Миколі Салєєву та Сергію Гуменюку.
Зі сцени  Надія Іванова запевнила, що у своїй діяльності в обласній раді буде приділяти увагу і підтримці миколаївського спорту. Перший заступник голови регіонального відділення Національного олімпійського комітету України у Миколаївській області Вадим Прокопович відзначив Надію Валеріївну серед головних меценатів спорту Миколаївщини.
Захід відбувався у теплій невимушеній обстановці.
Більше фото дивіться тут

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*