Андрій Вадатурський повторно запропонував ВР провести на Миколаївщині експеримент по фінансуванню ремонту доріг

Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Андрій Вадатурський повторно зареєстрував у Верховній Раді законопроект «Про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Миколаївській області по фінансовому забезпеченню реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення».

Відповідний законопроект, пояснювальна записка порівняльна таблиця до нього вже опубліковані на офіційному сайті парламенту.
Як наголошується в пояснювальній записці, проект був розроблений для фінансового забезпечення реконструкції ділянки «Казанка – Миколаїв» автомобільної дороги «Дніпропетровськ – Миколаїв» (Н-11), а також поточного ремонту ділянки «Ольгопіль – Миколаїв» траси «Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв» (Н-14).
Законопроектом пропонується шляхом внесення відповідних змін до Бюджетного кодексу України з 1 січня 2016 до 1 січня 2018 року провести в Миколаївській області експеримент з метою проведення ремонтних робіт на зазначених ділянках трас державного значення.
– Йдеться про те, щоб 50% від суми перевиконання загального обсягу щомісячних надходжень митних платежів направити конкретно на ремонт миколаївських доріг, – пояснив ініціатор законопроекту Андрій Вадатурський. – Ми й раніше пропонували провести такий експеримент, але, на жаль, тоді законопроект відхилили, вирішили подивитися, як він запрацює в інших чотирьох областях. Зараз на прикладі цих регіонів ми бачимо, що результат є, а відповідно у нас на руках – додаткові аргументи на підтримку законопроекту.
Варто відзначити, що для реалізації цього експерименту не потрібні додаткові ресурси з державного або місцевих бюджетів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*